Cartoon Network Türkiye 4 yaşında

Tüm dünyada 160 ülkede, yaklaşık 200 milyon evde, 21 farklı dilde yayın yapan Cartoon Network Türkiye, 4. yılını kutluyor.

Cartoon Network Türkiye 4 yaşında
Cartoon Network Türkiye 4 yaşında
GİRİŞ 03.02.2012 14:21 GÜNCELLEME 03.02.2012 14:21

4 yıl önce yayına başlayan Cartoon Network Türkiye, sektörde önemli bir noktada bulunuyor. 

Cartoon Network Türkiye, beğenilen çizgi filmleriyle; arkadaşlığın ve paylaşımın değerini, umudun ve sevginin gücünü, farklılığa ve her canlının yaşam hakkına saygı duymanın önemini, çevreye ve dünyaya duyarlı olmanın sorumluluğunu dile getiriyor. Beğenilen çizgi kahramanları Ben 10, Generator Rex, Bakugan, Puppy in My Pocket, Johnny Test, Johnny Bravo, Bananas in Pyjamas, Garfield, Gumball, Adventure Time, Angelo Rules, Hero 108, Gen X, Skunk Fu, Flapjack, Samurai Jack, Power Puff Girls, Mike Lu Og, Camp Lazlo, Code Name Kids Next Door, Jelly Jam, Mama Mirabel, Wow Wow Wubzy, Ed Edd Eddy, Cramp Twins, Star Wars: Clone Wars, Juniper Lee ve Smurfs ile Cartoon Network 4. yılında da Türkiye’nin en çok sevilen çocuk kanalı oldu.

 

YORUMLAR 2
  • mesut çakıroğlu 6 yıl önce Şikayet Et
    çok şükür izlenmiyor. tematik çocuk kanallarının sayısı Türksatta bir elin parmaklarını geçti ama geleceğimiz çocuklarımıza değerlerini anlatan onların gelişimine katkı sağlayan sadece trt çocuk ve yumurcak var vede çok iyi izlenme oranları var yakın zamanda disneyland da geldi şifresiz yayında ama ne mutlu ki artık onların yönlendirmeli yayınlarına muhtaç değiliz trt ve samanyoluna sonsuz teşekkürler iyi ki varlar
    Cevapla
  • adanalı_41 6 yıl önce Şikayet Et
    çizgi filmleri güzel değil... trt çocuk ,yumurcak tv ve minika varken izlenmez
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Barzani pişman! Kritik Türkiye ve PKK çıkışı
Talisca ilk maçında coştu! Hat-trick şov