Zeynep'in Hikayesi televizyonda ilk kez Kanal 7'de

Minik kahramanların başrolde olduğu duygusal öykülerin ekrana geldiği "Küçük Kalpler" bu hafta "Zeynep'in Hikayesi" adlı duygusal bir yapımla 23 Kasım Cuma akşamı Kanal 7'de ekrana gelecek.

Zeynep'in Hikayesi televizyonda  ilk kez Kanal 7'de
Zeynep'in Hikayesi televizyonda ilk kez Kanal 7'de
GİRİŞ 22.11.2012 16:18 GÜNCELLEME 22.11.2012 16:18

Filmde evlilik dışı bir kızı olan adamın ölümü sonrası ailesine vasiyeti ile ortaya çıkan olaylar anlatılıyor.

Mehmet Bey'in ölümü ile sarsılan Selimoğlu ailesi, vasiyetinin açıldığı gün ikinci bir darbe daha alır. Nihat Bey'in kimsenin bilmediği evlilik dışı bir kızı vardır ve ölümünden sonra ailesinin bu küçük kıza sahip çıkmasını istemektedir. Ailenin büyük oğlu Hakan bu isteğe karşı çıksa da annelerinin vicdanı küçücük bir kızın ortada kalmasına izin vermeyecektir. Fakat ailenin bilmedikleri bir şey daha vardır. Kardeşini almaya giden Gökhan gittiği evde bir değil iki Zeynep ile karşılaşınca ne yapacağını şaşırır. Kızlar daha doğdukları gün birbirlerine karışmış ve biricik babaları Nihat Bey iki kızı da öz evladı gibi bağrına basmıştır. Ve onlardan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Babalarından emanet kalan iki küçük kızın aile üzerinde oluşturduğu büyük sorumluluk daha etkisini kaybetmeden aile yeni bir haberlerle sarsılır. Evin büyük oğlu Hakan için doktorlar kan kanseri teşhisi koyarlar. Hakan'ın kurtuluşu kanı uyuşacak bir kişiden yapılacak ilik nakline bağlıdır ve bu işlemin acilen yapılması gerekmektedir. Hakan'ın önceden tehdit olarak gördüğü kardeşi Zeynep şimdi onun için büyük bir umut haline gelmiştir. Fakat hastanede karışan iki Zeynep'ten hangisi hayatını kurtaracak gerçek kardeşidir?

Yönetmen: Betül Durmuş, Yapımcı: Armağan Pertez, Senaryo : Hayriye Ersöz, Oyuncular: Erkan Meriç, Yusuf Şahin, Ozanay Alpkan, Emel Elevli, Reha Beyoğlu, Ezmira Karakuş, Nilsu Yılmaz, Nail Andaç, Hakan İlçin, İrem Nur Gençöz, Yapım: 2012, Türkiye

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
BBP lideri Destici'den CHP-İYİ Parti yorumu
Abidik gubidik ittifakta dün ve bugün!