Atalay Demirci yüzde 98'le yarı finalde! / VİDEO

Önceki turda yaptığı stand up gösterisi ile jüriyi ve izleyenleri büyüleyen Atalay Demirci yine kırdı geçirdi.

 • GİRİŞ31.12.2012 02:30
 • GÜNCELLEME31.12.2012 12:13
Atalay Demirci yüzde 98'le yarı finalde! / VİDEO

Önceki turda yaptığı stand up gösterisi ile jüriyi ve izleyenleri büyüleyen, sosyal medyada ise Cem Yılmaz'a benzeyen tarzı üzerinden değerlendirilen Yetenek Sizsiniz yarışmacısı Atalay Demirci yine beğeni topladı.

Atalay Demirci, ikinci turda beğeniyle izlenen gösterisiyle salondaki izleyicilerin yüzde 98'inin "evet" oyunu alarak, yarı finale direkt katılma hakkı kazandı.


SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar9

 • ibrahim yildiz 5 yıl önce Şikayet Et
  biraz gülümsedim ama hülya avşar gibide değil.ortada bir kayırmacılık var gibi.. belkide benim espri anlayışım kıttır, belkide juri'nin ki çok ileridir.bilemiyorum ama güldürülmeye çalışılıyormuş gibi hissettim kendimi juri tarafından.
  Cevapla
 • Zülkarneyn 5 yıl önce Şikayet Et
  atalay demirci zaten kendini kanıtlamıştır. bu yarışmada harcanacak diye korkarım ama "tebessüm bile edemedim" falan diyen sukut-u hayal'e: kardeş, siz gülmam diye bön bön bakarsanız sizi dünyada kimse güldüremez. yani umutsuz vaka olursunuz. kabahat atalay'da değil.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Sükut-u Hayal 5 yıl önce Şikayet Et
  saçma... tebessüm dahi etmedim.. ve ayrıcalık tanındığı da açıkça ortada yarım saatten fazla sahnede kaldı.. sırf neler saçmalayacak diye izledim..
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ne oluyor orada?.. 5 yıl önce Şikayet Et
  türkiyede mizahın sadece bel altından ibaret olmayacağını ispatladı.. cm ylmz ata demirer vs kalkıp bel altı konuşup çok edepsiz küfürler edip bira içki muhabbetini yapınca bizde hep gülmüşüzdür. ancak bu arkadaş basit konular olsa bile ahlak sınırlarını aşmadan nasıl espiri yapılır güldürülür öğretti bence.... insanları güldürken düşündüremniz imkansız diyorlardı bazı standupçılar.. buyrun izlesinler.
  Cevapla Toplam 56 beğeni
 • Mehmet Yenici 5 yıl önce Şikayet Et
  dikkatimi çekti.... acun meşhur etmek veya listeye almak istediği kişilere farklı davranıyor, davrandırtıyor... gösterinin başında öyle ahım-şahım bir latife olmuyor ama sürekli eli alnında ve iki büklüm gülüyor.. hülya keza... seyirciyi gülmeye hazırlıyor, zorluyorlar. gösterinin içinde komik yerler tabiki var ve katılımcı işini iyi yapıyor, ona birşey demiyorum. bahsettiğim ayrımcılık kısmı daha önceleri de bir kısım yarışmacılara uygulandı. misal kabiliyeti olmayan ismi güzel, kendisi garip nurullah vb. neden böyle bir tercih yapıyorlar bu kısmı biraz şüphe uyandırıyor...
  Cevapla Toplam 25 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat