Küçük Yusuf'un 'Açun Bey' deyişi salonu yıktı

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jürisi olduğu 'Yetenek Sizsiniz'in yarışmacılarından Yusuf Baran adlı minik yarışmacı stüdyoyu kahkahaya boğdu.

 • GİRİŞ07.01.2013 07:27
 • GÜNCELLEME07.01.2013 07:42
Küçük Yusuf'un 'Açun Bey' deyişi salonu yıktı

Jennifer Lopez'in şarkısını seslendiren minik Yusuf, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı ile girdiği diyaloglardaki sempatik tavırlarıyla stüdyodaki izleyicilerden de yüzde 88 gibi bir oy alarak yarı finale yükseldi.

HÜLYA HANIM SİZİ ÖPEBİLİR MİYİM?

Acun Ilıcalı'ya "Açun Bey Açun Bey" diye seslenen Yusuf, "Hülya Hanım'ı öpebilir miyim" diye izin alarak Avşar Kızı'nın yanına gitti. Yanaklarına öpücük konduran minik Yusuf, sempatik tavırlarıyla ilgi toplarken izleyecinin yüzde 88'ini de etkileyerek önemli bir oyla yarı finale yükseldi.

4 KEZ BEYNİNDEN AMELİYAT OLDU

Yarışmaya anne babasıyla gelen Yusuf Baran, beyninde ur olduğu için 4 kez ameliyat masasına yattı. Yusuf Baran'ın bu zorlu ameliyatlardan sonraki performansı salonu dolduran seyircilerden büyük alkış aldı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar6

 • yavuzkaplan 5 yıl önce Şikayet Et
  atatürk yaşasaydı.... şunu diyebilirdi ; medya! yeni nesil sizin eseriniz olacaktır...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Kürşat Kadir ALPEREN 5 yıl önce Şikayet Et
  çocuk sempatik ama ?. çocuk sempatik kesinlikle. lakin onun psikolojisi bu yarışmaya göre değil bence. çok ümit verilip kaybettiğinde ne olacak? o nedenle aile iyi bir psikolojik destek almalı.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • HÜSEYİN EKŞİ 5 yıl önce Şikayet Et
  eyvah . ağaç yaş iken eğilir. anne babasına şunu diyorum ALLAHu teala evladınızı size bağışladı onu hak yol olan islama göre yetiştirseniz hem dünyanız hemde ahiretiniz kurtulabilir.
  Cevapla Toplam 23 beğeni
 • birol 5 yıl önce Şikayet Et
  reklam. çocuğu kullanıp kullanıp kendi adamları gelince onları kazandırıp atacaklar çocuğu.her sene böle olmuyormu? neymiş seyirci karar veriyormuş.bizde inandık.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Yorumcu yorumcu 5 yıl önce Şikayet Et
  şu adamı pompalayıp durmayın.. kardeşim bırakın şu acun denen adamın reklamını yapmayı. pompalamayın artık yeter. görmek istemiyoruz.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat