Trabzon

Kocadan eşine bayram ziyareti dayağı!

08:27 19 Eylül 2019 3 Yorum Var
Kocadan eşine bayram ziyareti dayağı!

Bayram ziyaretine ailesine gitmek isteyen eşini darp ettiği iddia edilen koca hakkında hapis istemiyle dava açıldı.

Trabzon’un Çukurçayır Mahallesi’nde yaşayan Ş.A., kocası F.A. tarafından darp ve tehdit edildiğini belirterek polis merkezine sığındı. Geçen haziranda meydana gelen olayın sebebi ise akılalmaz. İddiaya göre, Ş.A., annesine bayram ziyaretine gitmek istediğini söyleyince kocası sinirlenip tartışmaya başladı. Bayram ziyaretine ailesine gitmek isteyen eşini darp eden öfkeli koca hakkında savcılığın hazırladığı iddianame mahkemeye gönderildi. Savcı F.A.'nın üç ayrı suçtan 15 aydan 5.5 yıla kadar hapsini istedi

Trabzon’un Çukurçayır Mahallesi’nde yaşayan Ş.A. ve F.A. arasında çıkan kavganın sebebi akılalmaz. İddiaya göre, Trabzon’da muhasebeci olarak görev yapan bir çocuk annesi Ş.A. adlı genç kadın, 5 Haziran 2019 günü eşi F.A.’ya annesine bayramlaşmaya gideceğini söyledi. Bu duruma sinirlenen F.A. ile Ş.A. arasında tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Eşi tarafından darp edildiğini iddia eden genç kadın polise sığındı. Eşi F.A.’nın saçlarını çektiğini, ‘seni bıçaklarım’ diye tehdit ve küfür ettiğini belirten Ş.A. şikayetçi olduğunu söyledi.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Şikâyetin ardından polis merkezinde ifadesi alınan öfkeli koca, hakkındaki suçlamaları reddetti. Eşinden ayrılmak istediğin belirten F.A., eşinin buna karşı çıktığını belirterek, "Olay günü önce annesine gitmek istemediğini söyledi. Bir süre sonra gitmek istediğin söyledi. Bende sebebini sordum. Tartışmaya başladık. Bu sırada balkona çıkacaktı. Üzerine bir şey al deyince bana hakaret etti" dedi.

SAVCI ÜÇ AYRI SUÇTAN HAPİS İSTEDİ

Soruşturmayı tamamlayan savcı, F.A. hakkında hakaret., basit yaralama  ve tehdit iddiasıyla hazırladığı iddianameyi mahkemeye gönderdi. Savcı F.A.'nın üç ayrı suçtan 15 aydan 5.5 yıla kadar hapsini istedi. F.A. asliye ceza mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • Memoral 6 ay önce Şikayet Et
  Bundan sonra yapılması gereken evlenmeden önce sözleşme imzalamaktır. İş akdi gibi düşünün çünkü bu iş ne yazık ki ticaret gibi olmaya başladı. Allah sonumuzu hayreylesin Kadınlarınızı kızlarınızı çalıştırmayın açlıktan ağzınız koksun ama karılarınızı erkeklerin arasına salmayın.
  Cevapla
 • ssss 6 ay önce Şikayet Et
  Bu işin cılgı çıktı cok yakında dullar ülkesine dönecek ülke başka bir ülkeden evlenmek lazım bu ülkede nikah kıyılmaz
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • serkan 6 ay önce Şikayet Et
  ah çukurçayır mahallesi ah. içimi yaktın merveeemmm
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • koca 6 ay önce Şikayet Et
  karını çalıştırırsan söyleyecek sözün olmaz.
  Cevapla
 • alp-eren 6 ay önce Şikayet Et
  ne hâle geldi yurdum insanı kadin kocayı boşar oldu,edepsizlik yasalar karşısında hak oldu ben demiyorum kadını dovelim diye yasalar kadina hak verdikce evde kızlarımıza söz geciremez olduk oysa islamiyette kadının yeri evidir boşama yetkisi erkektedir.peygamber efendimiz Miraç a çıktıktan sonra hz Aişe validemize diyor ki ya Aişe bol bol tövbe edin çünkü cehennem ehlinin bir çoğunu siz kadinlar oluşturuyor neden ey Allah'ın Resulü der Aişe validemiz, peygamber efendimiz ise sizler eslerinize karşı gelir ve onların yapamıyacaklarını ister ve zaman zaman nankörlük edersiniz diye buyurmuştur. anlayana inşaallah
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
dayak
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.