Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz itirafı

Beyazıt Öztürk'ün Beyaz Şov programına konuk olan Atalay Demirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının final gecesi ile ilgili ilk kez açıklıyorum dediği bir itirafta bulundu.

  • GİRİŞ30.03.2013 11:51
  • GÜNCELLEME30.03.2013 11:51
Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz itirafı

Beyaz Şov'un son bölümünde tam bir kahkaha fırtınası yaşandı. Çünkü Atalay Demirci Beyaz Şov'a konuk oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2013 birincisi seçilen Atalay Demirci, yaptığı esprilerle Beyazıt Öztürk'ü diğer konukları, stüdyodakileri ve ekranları başındakileri gülmekten kırdı geçirdi.

Beyaz Şov'un diğer konukları ise Şarkıcı Gülşen ile Milli Takım'ın efsane kalecisi Rüştü Rençber ve eşi Işıl Rençber oldu. Rençber çifti de Atalay Demirci'nin esprileri ile güldü.

Atalay Demirci, Beyaz Şov'da ilk kez açıklıyorum dediği bir itirafta bulundu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının final gecesinde şampiyonun açıklanmasından hemen önce Baha Bayırlı'ya mikrofon takıldığını kendisine takılmadığını bu sebeple küçük Baha'nın şampiyon olduğunu zannetiğini açıkladı. Daha sonra kendisinin şampiyon olarak anons edildiğinde ilk başta buna inanmadığını söyledi.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar1

  • Esad Kılıç 4 yıl önce Şikayet Et
    şu var ki biz profesyonel sahnede atalay demirci yi seyrediyoruz. sonra bu kişi yetenek sizsiniz kazanıyor burası biraz garip ama gerisi çok önemli değil
    Cevapla Toplam 2 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat