Küçük Emrah'ın oğluna yaptığına bakın!

Şarkıcı Emrah Erdoğan'ın 21 yaşındaki oğlu Tayfun uzun süren sessizliğini bozdu. Emrah'ın 13 yıl önce nüfusuna aldığı oğlu Tayfun 'Babam beni notere götürüp ondan para almamam için kağıt imzalattı' dedi.

 • GİRİŞ24.06.2013 11:59
 • GÜNCELLEME24.06.2013 16:00
Küçük Emrah'ın oğluna yaptığına bakın!

İşte Tayfun'un Vatan'a yaptığı açıklamaları...

"ONDAN PARA ALMAMAM İÇİN BENİ NOTERE GÖTÜRDÜ"

- Babam bin TL olan nafakamı 800 TL'ye düşürdü. Kestiği 200 TL'yi çalışarak tamamlamamı istedi. Bursa'da Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü ikinci sınıftayım. Okulu bitirmeme 2 yıl var. Bu yüzden de 800 TL'lik nafakanın 2 yıllığını geçen aralık ayında peşin gönderdi. Bursa'dan 80 bin TL'ye ev alarak benden ve nafakamdan bir an önce kurtulmak istedi.

"BEN ONDAN BİR ŞEY İSTEMİYORUM"

- Bu paraları verdikten sonra avukatlarıyla beraber beni Beşiktaş'taki notere götürdü. Yalnızdım, yanımda kimse yoktu. Noterde bana bir feragatname imzalattı. İmzaladığım kağıda göre, o yaşadığı sürece, ben bir daha ondan hiçbir şekilde yardım ya da para alamayacağım. Galiba babam ondan sürekli para isteyeceğimi düşündü. O öldükten sonra mirastan faydalanıp faydalanmayacağımı ya da mirası başkasının üzerine yapmayacağını ben bilemem. Zaten ben ondan bir şey istemiyorum

EMRAH ÖNCE İNKAR ETMİŞTİ

Emrah, 21 yıl önce Bursa'daki konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak'la birlikte olmuştu. Bu ilişkiden dünyaya gelen oğlu Tayfun'u ise 'Bu çocuk benim değil' diyerek reddetmişti. DNA testleri sonucunda 13 yıl önce oğlunu nüfusuna almıştı. Mahkeme Emrah'ın oğluna eğitimi boyunca bin TL nafaka ödemesine karar vermişti.

Yorumlar26

 • tuba özberk 2 hafta önce Şikayet Et
  Tayfuna sahip çik o senin oğlun insan evladina böyle yapar mi
  Cevapla
 • Deliler dünyasi 1 ay önce Şikayet Et
  İnanılır gibi değil.öz oğluna yapılır mı bu hemde senin gibi bir adamdan....
  Cevapla
 • cilek 2 ay önce Şikayet Et
  Tüüüü....rezillik o guzellikde cocugu sokaga atılırmı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • leyla 3 ay önce Şikayet Et
  Yaaa...emrah abi nolur tayfunu yalnız bırakma sana yavarıyorum filmlerine bakmıyomusun hic orda mutlymusun ki ona oyle yapyosun
  Cevapla
 • eda 11 ay önce Şikayet Et
  Emrah sende yetimliği gördün bide oğluna yaşatıyorsun sen çok değiştin
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun