Avşar'dan MHP Genel Sekreteri'ne sert cevap

Hülya Avşar’dan Pehlivanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filminde rol alacak olmasına tepki gösteren MHP Genel Sekreteri Büyükataman'a tepki.

Avşar'dan MHP Genel Sekreteri'ne sert cevap
Avşar'dan MHP Genel Sekreteri'ne sert cevap
GİRİŞ 05.03.2015 00:25 GÜNCELLEME 05.03.2015 06:26
Bu Habere 128 Yorum Yapılmış

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, oyuncu Hülya Avşar'ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu'nun hayatının anlatıldığı 'Veda Mektubu-Ankara Yazı' filminde rol alacak olmasına tepki göstermiş "Kendi çocuğuna anne olmaktan uzak bir tipi de şehidimizin annesi rolünde oynatma hadsizliğine soyunan bu kanal bilmelidir ki, şehitlerimizin istismar malzemesi yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz" demişti.

Hülya Avşar, Büyükataman'a sert bir cevap verdi:

Velev ki bir partiye destek veriyorum.
Velev ki Ello kızı Malakanım.
Velev ki Hülya Avşarım.
Velev ki Beşiktaşlıyım.
Velev ki Kürdüm
Velev ki Türküm

Sana ne lan, seni araştırırsak neler çıkar kim bilir dibinden, ondan da bana ne. Bana Ello kızı Malakan diyerek bölücülük yapan, sanatımla kişiliğimi karıştıran, fikirlerime saygı duymayarak demokrasiye, özgürlüğe karşı olduğunu gösteren sen kimsen, ben bu filmde oynayacağım, sizde gelin engelleyin.

32 yıllık sanat hayatımı, ne size ne de başka bir partiye göre yönlendirmeyeceğim. Şunu bilin ki Hülya Avşar kısacası sanat ve sanatçı partiler üstüdür. HADDİNİZİ BİLİN.

Hele ki anneliğime laf söylerseniz, tek başıma bir kadın olarak sizinle başederim. Bekliyorum sete hem de arkama sizin gibi parti gücünü almadan ,tek bir kadın olarak.

KAYNAK: HÜRRİYET
ETİKETLER
ismet büyükataman
YAZDIR
YORUMLAR 128
 • Laik Cumhuriyet 4 yıl önce Şikayet Et
  Sen sanatçı mısın ki???
  Cevapla
 • oflu 4 yıl önce Şikayet Et
  adamsın hll
  Cevapla
 • veysel 4 yıl önce Şikayet Et
  helal kız hülya...
  Cevapla
 • mert mert 4 yıl önce Şikayet Et
  akp ye bak hele. askim icin dinmi degistiririm diyen birinin arkasina siginmista aklinca siyaset yapiyor. bu Kadar ucuz ve basitlestiniz. helal olmasin size...
  Cevapla
 • fırtına 4 yıl önce Şikayet Et
  MHP,gazinocular kralı'nın oğlu Mehmet Arslanı(aynı zamanda,dizi ve sinema sanatcısıdır) İstanbul İl başkan yardımcısı yapıyor,O'nu MHP'nin gençlerine örnek genç diye lanse ediyor da;H.Avşar niçin rol icabıda olsa,bir gencin annesini oynamasın?Bir insan tutarsız olmasın,her zaman tutarsız davranır...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Gizemli hastalık Çin'de ortaya çıktı! Bilim dünyası çaresiz, ölü sayısı artıyor
Aracı çekilenler dikkat! Paranızın iadesini talep edebilirsiniz