İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? Biyografisi...

Beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? Peki İbrahim Erkal, karısı Filiz Akgün hangi belediye başkanının yeğenidir? Erkal ile eşinin kaç çocukları var? İşte İbrahim Erkal hakkında bilinmeyenler.

 • GİRİŞ29.04.2017 09:26
 • GÜNCELLEME29.04.2017 09:26
İbrahim Erkal'ın çocukları ve eşi Filiz kimdir? Biyografisi...

İBRAHİM ERKAL'IN EŞİ KİMDİR?

İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal'ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün yeğeni.

İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocuklarını hayatlarına kattılar. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler. İbrahim Erkal'ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyor. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı.

ibrahim-erkal-eşi-filiz-kim

49 yaşında olan İbrahim Erkal üç çocuk babası. Aslen Erzurumlu (Narman) olan İbrahim Erkal, halk müziği albümü tutmayınca fantaziye kaçan kendi tarzındaki yorumu ile şöhret oldu. İbrahim Erkal için şöhrete giden yol ise garsonlukla başladı.

Ünlü olmadan önce Ankara'da gazinolarda garsonluk yapıyor bir yandan da müzik alanında sesini duyurmaya çalışıyordu. 6 kardeşin en büyüğü olan İbrahim Erkal, 1995 yılından itibaren tanındı ve sevildi.

ibrahim-erkal-çocukları

14 yıldır evli olan şarkıcı İbrahim Erkal'ın, çengelli iğne olayının ardından eşini aldatma görüntüleri ile gündem oldu. 2003 yılındaki evliliğinden üç çocuğu bulunan İbrahim Erkal sevgilisiyle birlikte bir etkinliğe katılmış sarmaş dolaş pozlar vermişti.

Yorumlar12

 • Sefika 23 saat önce Şikayet Et
  Mübarek ayda onu çocuklarina bagislasınallahtan ümit kesilmez
  Cevapla
 • zekı gundes 6 gün önce Şikayet Et
  allahdan acıl sıfalar dılıyorum allah cocuklarına bagıslasın ınsallah
  Cevapla
 • Vatandaş 1 hafta önce Şikayet Et
  Sağlık durumu nasıl düzelmesini istiyoruz
  Cevapla
 • melek yildirim 1 hafta önce Şikayet Et
  Acil şifalar dilerim allahım yavrularına eşine bağışlasın inşallah
  Cevapla
 • Cemil Sivas yiğido 1 hafta önce Şikayet Et
  Allah tan acil şifa diliyorum .Tüm kasetlerdeki tüm parçalarını ezbere biliyorum .Arabamda 10 cd var 8 i İbrahim Erkal e ait Çok üzüldüm
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun