Sezercik (Sezer İnanoğlu) son sağlık durumu nasıl?

Yeşilçam'ın Sezercik lakaplı Sezer İnanoğlu dün itibariyle hastaneye kaldırılmıştı. Peki İnanoğlu'nun son sağlık durumu nasıl? Yoğun bakım ünitesinde tutulan Sezer İnanoğlu ne oldu?

  • GİRİŞ22.04.2017 09:42
  • GÜNCELLEME22.04.2017 09:42
Sezercik (Sezer İnanoğlu) son sağlık durumu nasıl?

Yeşilçam’ın çocuk yıldızı Sezer İnanoğlu’ndan kötü haber geldi. Hastaneye kaldırılan Sezer İnanoğlu'ya ne oldu? İşte Sezer İnanoğlu'nun sağlık durumuna dair son durum...

SEZE İNANOĞLU'NUN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar haber müdürü Mert Doğan hastane önünden yaptığı canlı yayında şunları söyledi:

"Sezer İnanoğlu gıda zehirlenmesi teşhisiyle yoğun bakım ünitesinde. Durumunun ciddi olduğu söyleniyor. Hastane hiçbir şekilde bilgi vermiyor. Sezer İnanoğlu yakınları tarafından hastaneye kaldırılmış. Açıkça şunu söyleyebilirim; şu an yaşam mücadelesi veriyor. Yoğum bakım ünitesinde tutuluyor. Sağlık durumu iyi değil. "

sezercik-kimdir

Sezer İnanoğlu aslen nereli ? Sezer İnanoğlu kimdir ?

Küçük yaşlarda sinema sektöründe adını Sezercik ile duyuran ve bir çok filmde rol alan Sezer İnanoğlu daha sonra oyunculuk yaşantısını sonlandırmış ve Berker İnanoğlu’ndan kalmış olan Film şirketi’nin başına geçmiştir. Hayatı’nda bir çok sıkıntı ile birlikte suçlamalar ve cezaevine girmek gibi dertlerle boğuşan Sezer İnanoğlu 2007 senesinde Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlenmiş bu evliliğinden Arzum Ayşe isminde bir kızı dünyaya gelmiştir. Sezer İnanoğlu İstanbul doğumludur.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat