Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul'dan ayrılacak mı?

Ekranların en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul'un başrolünde yer alan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacak mı? Son noktayı koydu...

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul'dan ayrılacak mı?
Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul'dan ayrılacak mı?
GİRİŞ 06.05.2017 09:00 GÜNCELLEME 06.05.2017 09:00
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

HKÜ tarafından 3.'üncüsü gerçekleştirilen üniversiteler arası film festivali Altın Baklava gala ve ödül töreni öncesi birbirinden değerli jüri üyeleri Hülya Koçyiğit ve Engin Altan Düzyatan öğrencilerle söyleşi yaparak tecrübelerini anlattı.

"İLK ÖNCE REDDETTİM"

Tarihi sevdiğini, Türk tarihinin yanı sıra dünya tarihini de okuduğunu ve hep merak ettiğini vurgulayan Engin Altan Düzyatan, en çok izlenen diziler arasında bulanan Diriliş Ertuğrul'un senaryosunu okuduğunda ilk önce reddettiğini söyleyerek, ''Ben başta Diriliş Ertuğrul'u yapılamayacağından korktuğum için reddettim. Türkiye'de daha önce tarihi dizi çekiliyor diye komik duruma düşülen örneklerini gördüm. Bundan dolayı reddettim. Daha sonra tekrar geldiler. Gerçekten senaryo çok çok iyiydi, yapılacağına inandım ve kabul ettim'' dedi..

''DİZİDEN ÇIKACAĞIM HABERLERİ ASILSIZ''

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Düzyatan,''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı..

YORUMLAR 6
 • Vaaay 2 yıl önce Şikayet Et
  Keşke iki bölüm önce candar beyin infazı daha güzel çekilseydi. Dönsem mi dönmesem mi iyi bari döneyim ama kafasını mı koparsam omzuna mı vursam iyi bari omzuna vurayım efektçilere iş çıkmasın tarzında bir sahne olmuş.
  Cevapla
 • Arasx 2 yıl önce Şikayet Et
  Her hafta aynı konu, diziden ayrılacak mı ayrılmayacak mı ? Oynuyor işte adam bırakın daa
  Cevapla
 • amca 2 yıl önce Şikayet Et
  bu dizide oyuncusuna cuk oturan iki karakter var dı. birincisi BAYCU NOYAN ikincisi URAL BEY.
  Cevapla
 • Baba 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir de selcan vardı. Oyunculuğu mükemmel bence
  Cevapla
 • Adnan 2 yıl önce Şikayet Et
  Harikasın, önceki halinle seni gören Ertuğrul'u oynayamazsın derdi, ama sen öylesine üstesinden geldin ki, tam senlik olmuş..kıskananlar çatlasın. Yolun açık olsun..
  Cevapla
 • eyyupk 2 yıl önce Şikayet Et
  Diriliş ertuğrul da en çok Süleyman şahı özledik
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Beşiktaş eski yöneticisine suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert sözler