Ünlü sunucu Canan Tuğaner kendisini taciz eden İranlıya kafa attı

Canan Tuğaner, Büyükada'da sahil kenarında denize girerken cep telefonuyla görüntülerini çeken İranlıya kafa attı, görüntüleri aldı.

 • GİRİŞ20.06.2017 09:00
 • GÜNCELLEME20.06.2017 09:37
Ünlü sunucu Canan Tuğaner kendisini taciz eden İranlıya kafa attı

Büyükada'daki olay saat 16.00 sıralarında meydana geldi. 36 yaşındaki Sunucu Canan Tuğaner, arkadaşıyla birlikte günübirlik Büyükada'ya gitti. Tuğaner burada denize girip serinledi. Bir süre sonra Canan Tuğaner denizden çıkıp sahilde cep telefonuyla görüşmeye başladı.

KAFA ATTI

Tuğaner, görüntüyü çeken kişinin yanına gidip ona tepki gösterdi.  Canan Tuğaner ile İran uyruklu B.J. arasında arbede yaşandı. Arbede sırasında Canan Tuğaner kafa attı ve alnı yarıldı. Olaydan sonra şüpheli gözaltına alındı.

CEP TELEFONUNDAN O GÖRÜNTÜLER ÇIKTI

İranlı şüphelinin cep telefonundan Tuğaner'in sahilde yürürken çekilen görüntüleri çıktı. Canan Tuğaner hastaneden darp raporu alıp B.J. hakkında şikayette bulundu.

Canan Tuğaner kimdir?

Canan Tuğaner, Ankara'da yaşayan bir ailenin 3. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlköğrenimini Çankaya’da bulunan Rauf Orbay ilkokulu ve Tınaztepe lisesinde tamamladı. Okul yıllarında başlayan tiyatroya olan merakı yıllar geçtikçe perçinlenerek kalbinde yer etti. 2002 yılında AST’nin açtığı sınavları kazanıp tiyatro eğitimine burada başladı ve devamında Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro bölüm öğrencisi olarak tiyatro eğitimini sürdürdü.Onu ekranda Türkiye’nin Yıldızları finalisti olarak daha sonra ‘En İyi Arkadaşım, İnadım İnat, Davetsiz Misafir, El Gibi, Vazgeç Gönlüm dizilerinde takip ettik. Dizi oyunculuğuna bir süre ara veren Canan Tuğaner televizyon programlarından gelen teklifleri değerlendirerek programcılığa başladı, Bu dönemde TRT ‘de uzun süre Her Yerde Müzik programını hazırladı ve sundu, ardından bir gece eğlence programı olan Gece Mavisi’ ni hazırlayıp Sunuculuğunu yaptı…

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar12

 • Mali 4 ay önce Şikayet Et
  Koçum benim Türk kadını böyle olur işte. .
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Çiğdem 4 ay önce Şikayet Et
  İyi yapmış Helal sana
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Yigit 4 ay önce Şikayet Et
  Ünlü de biz nie tanımıyoz:))
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ersoy21 4 ay önce Şikayet Et
  Tebrikler güzel yapmış.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Sade Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  ünlü mü sunucu?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun