Halil Sezai’nin babası hayatını kaybetti! Yine de konseri iptal etmedi

Halil Sezai, Çanakkale’nin Bozcaada İlçesi’nde düzenlenen 18’inci Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festival programı öncesi babasının hayatını kaybettiği haberini öğrendi. Fakat Halil Sezai, yine de konserini iptal etmeyerek hayranlarının karşısına geçti.

  • GİRİŞ11.09.2017 13:26
  • GÜNCELLEME11.09.2017 13:26
Halil Sezai’nin babası hayatını kaybetti! Yine de konseri iptal etmedi

Halil Sezai, Çanakkale’nin Bozcaada İlçesi’nde düzenlenen 18’inci Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali’nin son gününde Cumhuriyet Meydanı’nda, dün saat 21.30’da sahneye çıktı. 38 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı Halil Sezai’yi dinlemek için binlerce kişi alanı doldurdu.

KONSER ÖNCESİ BABASININ ÖLÜM HABERİNİ ALDI!

Konser öncesi Halil Sezai, KOAH hastalığı nedeniyle babasının hayata veda ettiği haberini aldı. Halil Sezai, böylesine acı bir habere rağmen konserini iptal etmeyerek, hayranlarının karşısına geçti.

halil sezai

Yürek burkan haberden sonra sahneye güçlükle çıkan Halil Sezai, "Benim sadık yarim kara topraktır" adlı türküyü söylerken gözyaşlarını hakim olamadı.

halil sezai

Halil Sezai, son derece üzgün ve bitkin halde neredeyse hiç konuşmadan 1 saat 15 dakika kalarak konseri tamamladı. Zaman zaman sahneye çıkan yakınları da Halil Sezai’ye sarılarak moral verdiği görüldü.

halil sezai

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Yorumlar1

  • hamza 1 hafta önce Şikayet Et
    hayırlı evlat!
    Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun