Athena Gökhan paraları emlağa yatırmış! O şimdi emlak zengini

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, emlak yatırımcısı çıktı. Kazandığı paraları emlağa yatırım olarak kullanmayı tercih eden Athena Gökhan şimdilerde emlak zengini olarak anılıyor.

  • GİRİŞ14.09.2017 10:08
  • GÜNCELLEME14.09.2017 10:08
Athena Gökhan paraları emlağa yatırmış! O şimdi emlak zengini

Sahne ve televizyon programlarından milyonlar kazanan ünlü sanatçılar geleceklerini garanti altına almak için kazançlarını farklı yatırım alanlarına yönlendiriyor. Kimi arsa, kimi ev, kimi borsa, kimi taksi plakası, kimi restorana yatırıyor.

Gökhan Özoğuz, grubuyla konserden konsere koşmasının yanı sıra uzun zamandır televizyonda jüri üyeliği yaptığı programdan ciddi bir gelir elde ediyor. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da birçok meslektaşı gibi tam bir emlak yatırımcısı çıktı. Kazandığı paraları emlağa yatırım olarak kullanmayı tercih eden Athena Gökhan şimdilerde emlak zengini olarak anılıyor. 

EVLERİ, VİLLASI, ARSASI VE CİPİ VAR!

Habertürk'te yer alan habere göre, Beylerbeyi'nde ve Balat’ta ikişer evi olan sanatçı, son olarak Beykoz Konakları’ndan bir villa aldı. Bağlı olduğu Cerrahi tarikatına yakın olmak için Karagümrük’te aldığı üç katlı evi restore ettiren Özoğuz’un, kardeşi Hakan’la ortak Caddebostan’da aldığı bir dairesi daha mevcut.

Bu yedi evin dışında Kaz Dağları’nda bir arsa satın alan sanatçının iki adet de cipi bulunuyor.

Albümlerinin kayıtlarına oldukça titizlenen Gökhan Özoğuz, stüdyo kayıtlarını yurtdışındaki pahalı tesislerde yapmayı tercih ediyor.

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Yorumlar1

  • Zır zır 4 gün önce Şikayet Et
    Temiz saf ve dogal insan. Cipini istiyorum.
    Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun