Itır Esen kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir?

2017 Miss Turkey yarışmacısının birincisi olan Itır Esen kimdir? 15 Temmuz hakkında söylediği sözler nedeniyle tacı geri alınan ve sosyal medyada en çok konuşulanlar listesinde yer alan Itır Esen kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte Itır Esen'in biyografisi

 • GİRİŞ08.12.2017 10:59
 • GÜNCELLEME08.12.2017 10:59
Miss Turkey 2017 güzelinin tacı geri alındı

15 Temmuz şehitler hakkında çirkin paylaşımlarda bulunan ve 2017 Miss Turkey birincilik tacı elinde alınan Itır Eser kimdir? Yeşilçam'ın usta ismi Itır Eser'in yeğeni olan Itır Eser aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır?

ITIR ESEN KİMDİR?

1999 senesinde dünyaya gelen Itır Esen İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 1. sınıf  öğrencisidir. 

Sanat camiasının önde gelen isimlerinden Hayri Esen'in torunu olan Itır Esen 2017 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasının birincisidir. Adını bu şekilde duyurmayı başaran Itır Esen uzun süre sosyal medyada en çok konuşulan isim olmuştur.

Ayrıca Türk Sinemasının sevilen oyuncusu olan Itır Esen'in yeğeni olan Esen,  bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacılarla çalışma fırsatı bulmuştur.

ıtır-esen-kaç-yaşında

Miss Turkey 2017 organizasyon yetkilileri, Miss Turkey World güzeli seçilen Itır Esen’in tacını geri aldı. Esen’in tacının, sosyal medya paylaşımları arasında görülen bir tweet’i nedeniyle alındığı açıklandı.

IŞTE ITIR ESER'İN ATTIĞI O TWEET!

"15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarına temsilen kanayarak kutluyorum."

ıtır-eser-paylaşım

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar41

 • Mert 1 hafta önce Şikayet Et
  Mesaja bakın. Bir gram terbiye öğretilmesi bu ailede.. 18 Yaşında birinin attığı mesaj bu..
  Cevapla
 • v.ali 1 hafta önce Şikayet Et
  içindeki kini dışna taşmış bu milletin imkanları böyle hainlere sömürtülüyor sanat adına layıklık adına devrimler adına kazanımlar adına.bunların kumaşı bizden de hiç değil.bunları ait olduğu bağlı olduğu asıl vatanlarına gönderme zamanı ne zaman gelecek?
  Cevapla
 • Selçuk 1 hafta önce Şikayet Et
  Ey almanya siz pkkyı ve fetöcüleri besle kargayı oysun gözü
  Cevapla
 • MÜSLÜMAN TÜRK 2 ay önce Şikayet Et
  Aslen nereli bu gavur?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  hem hain hemde hayasız
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun