Selami Şahin evinde fenalaştı! Selami Şahin'in hastalığı ne?

Selami Şahin geride bıraktığımız akşam evinde fenalaştı. Yanında çalışanları ve yakınları bulunan Selami Şahin'in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Selami Şahin evinde fenalaştı! Selami Şahin'in hastalığı ne?
Selami Şahin evinde fenalaştı! Selami Şahin'in hastalığı ne?
GİRİŞ 06.12.2017 16:25 GÜNCELLEME 06.12.2017 16:25

SELAMİ ŞAHİN KİMDİR?

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948 tarihinde Yayladağı, Hatay‘da Yoncakaya köyünde doğmuştur. Üç’ü kız üç’ü erkek; altı kardeşten dördüncüsüdür. Annesi Mısır’lı ev hanımı, babası ise inşaat ustasıydı. Maddi olanaksızlıktan dolayı tüm kardeşleri ve kendisi ilkokuldan sonra okuyamamıştır. Şarkıcı Selami Şahin geride bıraktığımız akşam evinde fenalaştı. Yanında çalışanları ve yakınları Şahin'i hastaneye kaldırdı. Peki, Selami Şahin öldü mü? Kaç yaşında? Selami Şahin kimdir ve hastalığı nedir? Detaylar haberimizde...

SAĞLIK DURUMU NASIL?

Türk müziğinin duayen isimlerinden Selami Şahin'in dün akşam evinde fenalaştığı ve hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Etiler Ulus'taki bir hastanede Selami Şahin'e kalp anjiyosu yapıldığı öne sürülmüştü. Konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Selami Şahin, ''Dün akşam yalnızca soğuk algınlığına bağlı olarak bir sağlık kuruluşuna başvurdum. Ortada ciddi bir durum yoktur, sağlık durumum yerindedir. Geçmiş olsun dilekleri yollayan tüm sevenlerime teşekkür eder, konserlerimizde görüşmeyi dilerim. Sevgilerimle'' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin tank avcıları attığını vurdu
Cep telefonu kullananlar dikkat! Peş peşe indirim açıklaması