Adnan Oktar kimdir? Aslen nerelidir kaç yaşındadır?

İsrail ile yakın ilişkisi olduğu ortaya çıkan Adnan Oktar kimdir? Son dönemde yayınları büyük tepkiye neden olan Adnan Oktar aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte Oktar'ın biyografisi...

Adnan Oktar kimdir? Aslen nerelidir kaç yaşındadır?
Adnan Oktar kimdir? Aslen nerelidir kaç yaşındadır?
GİRİŞ 17.02.2018 10:20 GÜNCELLEME 17.02.2018 10:20

2543541Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Adnan Oktar kimdir? Özellikle İsrail ile yakın ilişki içinde olduğu saptanan ve büyük tepki toplayan Adnan Oktar'ın gerçek yaşı kaçtır ve memleketi neredir? İşte Adnan Oktar'ın biyografisi ve hayatı...

ADNAN OKTAR KİMDİR?

 

1956 senesinin Şubat ayında dünyaya gelen Adnan Oktar Ankara'da doğmuştur. Babasını küçük yaşlarda kaybetmiştir.  İlkokul ve Ortaokul eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi İç Mimari Bölümü’nde eğitim almaya başlamış bir süre sonra okuldan ayrılmıştır.


Ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve Tarih Bölümü’ne giriş yapan Adnan Oktar bu okuluda yarım bırakmıştır. Mahlası Harun Yahya’dır. Bu isim ile kitaplar yazan ve hazırlayan Adnan Oktar’a göre evrim doğrudan nazizm, materyalizm, Budizm ve Komunizm bağlantılı şeytani bir öğretidir.

İnternet siteleri ve Televizyon aracılığı ile insanlara ulaşan Adnan Oktar’ın Hz. Muhammed’in soyundan gelenler anlamına gelen Seyyidilerden olduğu iddia etmektedir.

Son günlerde yaptığı yayınlarla büyük tepki toplayan Adnan Oktar'ın İsrail ile olan yakın ilişkisi gün yüzüne çıkmıştır.

YORUMLAR 67
 • onur bey 2 ay önce Şikayet Et
  adfamın ne olduğu yaşantısından belli değilmi..
  Cevapla
 • hasan 3 ay önce Şikayet Et
  bu kadar parayı nerden bulup kanal kuruyo ve yayın yapıyo. ordakilere ne kadar maaş veriyor. bunlarda araştırılmalı. bence israil veriyordur parayı. maksat islamı küçük düşürmek dini bölmek.
  Cevapla
 • M.AKÇAKIL 3 ay önce Şikayet Et
  Yukarıda yazılanlar yanlış ve yalandır...Adnan oktar bir hahamın oğlu olarak dünyaya gelmiştir...Ben i İsrail soyundan olduğunu bizzat kendisi söylemiştir...asıl soy adı Gerez dir...Harun Yahya mahlasını alması da İSRAİL oğullarına gönderilen peygamberler olmasındandandır...İsrailin İslam dezenformasyonu projesi için Ülkemize yerleştirdiği bir ajandır...bütün geliri ve harcamaları yahudiler tarafından finanse edilmektedir...Mason luk belgesini aldığı bir videosunu milletin gözüne sokarcasına yayınlamıştır ve isteyenler bunu youtube den izleyebilirler...vatan haini ve algı ustası, örtülü ve gizli örgütler tarafından yönlendirilen, desteklenen bir adamdır....
  Cevapla
 • Sedat 3 ay önce Şikayet Et
  Gerçek adnan oktar eğlence karsitiydi israil karsitiydi bu kisi aaron mahon kohen yahudidir
  Cevapla
 • tezcan 3 ay önce Şikayet Et
  Bu adam neden tutuklanmîyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP'de ortalık toz duman! Tezcan'dan Erdem'e cevap
Bu liste oyları 1 puan yukarı çeker