Günsel Ülkü kimdir? Kocası ne iş yapıyor?

Kanal D yayınlanmayan başlayan Sosyetik Ev Hanımları programında yer alan Günsel Ülkü kimdir? Bizim gibiler sadece pasaport kuyruğunda bekler, ekmek fiyatını bilmiyorum hiç markete gitmedim diyerek kendini tanıtan Günsel Ülkü kaç yaşındadır? İşte Günsel Ülkü biyografisi eşi ve çocukları...

 • GİRİŞ14.02.2018 09:00
 • GÜNCELLEME14.02.2018 09:36
Günsel Ülkü kimdir? Kocası ne iş yapıyor?

GÜNSEL ÜLKÜ KİMDİR?

Günsel Ülkü’nün hayat hikayesi şu şekilde; Adını moda tasarımcısı olarak duyuran ünlü isim Boğaziçi Üniversitesi İsletme bölümü mezunudur. Fashion TV’de modacı olarak programlara da çıkan Günsel Ülkü, L’Atelier d’Existence’ isimli markanın da tasarımcılığını yapmaktadır.

Son dönemlerde müziğe merak salan ünlü isim stüdyo çalışmaları da yaparak şarkılar kaydetmiştir. Pilates yapmayı da çok seven Günsel Ülkü sosyete dünyasının tanınan isimlerinden biridir. Bir çok davete ünlü isimlerle katılmıştır.

 

 

2018 Couture koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde şirketinin 10. yıldönümünde Nişantaşı’nda bir kafede kutlayarak tanıtmıştır. Tasarım işinde oldukça başarılı olmakla birlikte bir çok ünlü ismin moda tasarım danışmanlığını yapmaktadır.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar3

 • elif 1 hafta önce Şikayet Et
  her işimiz bitti fistıki yeşilimiz kaldi!!!
  Cevapla
 • Hızır Bey 1 hafta önce Şikayet Et
  Bir gün gelir, ekmek fiyatını öğrenirsin...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • esin 1 hafta önce Şikayet Et
  çok önemli bir bilgi tebrikler
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat