Ceceli'ye 'Hacı Mustafa' tezahüratı

Umre'ye gittikten sonra ilk konserini Hatay'da veren ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'ye ilginç tezahüratlar yapıldı.

  • GİRİŞ03.08.2011 14:48
  • GÜNCELLEME03.08.2011 14:48
Ceceli'ye 'Hacı Mustafa' tezahüratı

Türkiye'nin en büyük Ramazan Şenliği olarak öne çıkan etkinlikte sahne alan Ceceli, sevilen parçalarını Hataylı hayranları için seslendirdi. Konser alanını dolduran Hataylılar ise Ceceli'ye 'Hacı Mustafa' diye tezahüratta bulundu.

Hatay'ın Dörtyol ilçesine bağlı Payas beldesi belediyesince; '29 Gün 29 Sanatçı' sloganıyla organize edilen şenlik kapsamında ilk sahne alan isim Mustafa Ceceli oldu. Bu yıl 4.'sü gerçekleştirilen organizasyonda Hataylı hayranlarıyla hasret gideren Ceceli, Umre'ye gittikten sonra ilk defa Hatay'da sahne almış oldu. Sevilen parçalarını Hataylılar için seslendiren Ceceli, sahne performansıyla da büyük beğeni topladı. Payas Belediyesi önünde gerçekleştirilen konserde hayranlarının; 'Hacı Mustafa' şeklindeki tezahüratları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ceceli, bu durumu tebessüm ederek karşıladı.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, konserin son bölümünde sahneye çıkarak Mustafa Ceceli'ye bir teşekkür plaketi takdim etti ayrıca Osmanlı tuğrasının bulunduğu bir işleme hediye etti. 'Ramazan Şenlikleri' ile insanları bir araya getirmenin ve ortak bir paylaşım içine girebilmenin onurunu yaşadıklarını kaydeden Altan, "Ramazan Ayı kapsamında verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Mustafa Ceceli kardeşim, aynı zamanda hacca gitmiş inançlı ve söylediği şarkılarla hepimizin gönlünde taht kurmuş bir isim. Ramazan'da sanatla coşku olmaz diyenlere en güzel cevap Mustafa Ceceli kardeşimizdir. Ramazan Şenlikleri'ne katıldığı için kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

KAYNAKİHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat