Yaşar Nuri Öztürk'ün nişanlandığı sanatçı

Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında nişanlandığını açıkladı. Öztürk'ün nişanlısı ilginç bir isim:

 • GİRİŞ23.02.2013 12:54
 • GÜNCELLEME23.02.2013 12:54
Yaşar Nuri Öztürk'ün nişanlandığı sanatçı

Türk Sanat Müziği sanatçısı Nazlı Kanaat ile görüşmeye başladığını söyleyen Öztürk, 14 Şubat'ta Kanaat ile nişanlandığını açıkladı.

NAZLI KANAAT KİMDİR?

Türk Sanat Müziği solistlerinden olan Nazlı Kanaat, aslen Ankaralı. TRT Ankara Radyosu'nda görev yapan Kanaat, 40 yaşında ve üniversite mezunu.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar14

 • AYKIRI 4 yıl önce Şikayet Et
  Yeni fetvaya hazır olun. Yaşar artık müzik dinlemek haram değildir, bilakis sünnettir, dans etmekte helaldir fetvasına hazır olun. Yakında, sinemalarda :)
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Hamza D. 4 yıl önce Şikayet Et
  yaş konusu pek sorun değil. peygamber efendimizin hayatı ortada ....
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • NİYAZİ KARACA 4 yıl önce Şikayet Et
  aferin hoca sık sık hatun değiştirerek insanlara çok iyi örnek oluyorsun. aykırı fetvalarıyla insanların kafalarını karıştırdığı yetmedi, şimdi de özel yaşamıyla insanlara iyi örnek olamıyor. tabi ki böyle bir seçim kendi tercihi ama magazinleştirilmesi yanlış.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • yıldırım 4 yıl önce Şikayet Et
  Furkan Bey. Zikrettiğiniz durumu biliyorum internetten araştırmama gerek yok.Burada "şehit" ten kasıt;demokrasi şehidi,basın şehidi,futbol şehidi,bilmem ne şehidi gibi şehitlikler değil herhalde.Ayrıca orada Peygamberimiz "şehidim" diye ağlayan anneye "şehit olduğunu nerden biliyorsun" diyerek şehadeti bizim bilemeyeceğimizi,çünkü kişinin durumu,son nefesi vs. sebeplerle Allahın bilebileceği yönünde bir uyarı yapmıştır.Ayrıca siz de bilirsiniz ki Uhud Savaşında kafir iken kalbine İslam zuhur edip,savaş sonunda ölmüş olan kişi için Peygamberimiz "O,cennet ehlindendir" demiştir.Biz "alim" derken Darwinciyi,"şehit" derken "bilmem ne şehidini", "hoca" derken namaz kılarken kafasında bin tilki dolaştıranları kasdetmiyoruz sanırım.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • oğuz han 4 yıl önce Şikayet Et
  yaşlı adam 18 yaşından genç kız. imam nikahıyla gizlice evlenince iyi oluyor o zaman yürüyor ilişki ama kadın 40 yaşında olunca yürümüyor. Ne güzel Allah mesut etsin...
  Cevapla Toplam 12 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat