Gelinlerini dövmek için 13 bin km yol katettiler!

ABD'nin Florida eyaletinde polis, Hint çiftin oğullarının gelinlerine 'disiplin vermesine' yardımcı olmak için 13 bin kilometrelik yolu kat ettiklerini söyledi.

 • GİRİŞ06.09.2017 11:14
 • GÜNCELLEME06.09.2017 11:37
Gelinlerini dövmek için 13 bin km yol katettiler!

67 yaşındaki Jasbir Kalsi ve 61 yaşındaki eşi Bhupinder, oğulları Devbir'in eşi Silky Gaind'e "öğüt ve disiplin" vermesine yardım etmek için Florida'ya uçtu.

GELİNİ DÖVMÜŞLER

Gelin Silky Gaind'in kendi anne ve babasına eşi ve eşinin ailesi tarafından dövüldüğünü haber vermesinin ardından darp edilmiş ve yara izleriyle dolu bir şekilde bulunduğu kaydedildi.

33 yaşındaki Gaind'in polis gelmeden önce evde zorla alıkonulduğu, polis geldiğinde bile ailenin polisin eve girmesini engellemeye çalıştığı ve eve ilk giden polis memurlarının takviye güç istemek zorunda kaldıkları belirtildi. Gaind mahkemede verdiği ifadede eşinin kendisini öldürmesinden korktuğunu anlattı.

BOĞAZINA BIÇAK DAYAMIŞLAR

Bir aydır oğullarının evlerinde kalan Jasbir Kalsi ve eşi Bhupinder'in gelinlerinin boğazına bıçak dayadığı da söylendi. 

Yorumlar13

 • efe 6 ay önce Şikayet Et
  bire 3 .... buyurun.... örneğini yaşadım...
  Cevapla
 • cok korkunclar 6 ay önce Şikayet Et
  ben onlarin filmlerini dizilerini izledim.bildigin asiret kurallari var onlarda.cesit cesit entrikalarla hayatlarini surduruyorlar.belgeselde de izledim gercekte de oyleler.genc yasta kocasi olen kadini kocasinin cesedinin yanina koyup diri diri yakiyorlar.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Www 6 ay önce Şikayet Et
  Davaro la bunlar..
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Biri 6 ay önce Şikayet Et
  Ruh hastası manyaklar
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ilkay 6 ay önce Şikayet Et
  meymenetsiz suratlar
  Cevapla Toplam 5 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat