Survivor Semih Öztürk ATV'nin yeni dizisinde rol alacak!

Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Survivor 2016 Ünlüler-Gönüller yarışmasında kıyasıya mücadele eden ve tüm rakiplerine meydan okuyan Semih Öztürk, ATV'nin yeni dizisinde rol alacak. İşte, Semih Öztürk'ün ekranlarda izleyicisiyle buluşacağı yeni diziyle ilgili tüm detaylar...

Survivor Semih Öztürk ATV'nin yeni dizisinde rol alacak!
Survivor Semih Öztürk ATV'nin yeni dizisinde rol alacak!
GİRİŞ 17.10.2017 10:51 GÜNCELLEME 17.10.2017 10:52

ATV ekranlarında yeni başlayacak olan Bahtiyar Ölmez dizisinin kadrosuna Survivor 2016 yarışmasında adını sıkça söz ettiren Semih Öztürk dahil olacak.

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor 2016 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden Semih Öztürk'ün, ATV'de yeni yayına girecek dizisinde kamera karşısına geçeceğini bugünkü yazısında yer verdi.

SURVIVOR RÜZGARINI YİYEN RESMEN ŞAHA KALKIYOR!

İşte, Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Ne Bereketliymiş Ama" başlıklı yazısı şu şekilde:

"Survivor rüzgarını yiyen resmen şaha kalkıyor.

Adanın geçtiğimiz sezondaki flaş yanşmacılarından Semih Oztürk dizi oyuncusu oldu. Böyle bir eğitimi olduğunu bilmiyordum. Ama Semih bugüne kadar her platformda kendisine 'rol yapıyorsun' diyenleri susturacak bir fırsat ele geçirdi.''

semih öztürk

SEMİH ÖZTÜRK'TEN TOKAT GİBİ YANIT!

 Survivor Semih 'Bahtiyar Ölmez' isimli ATV dizisinde kamera önüne geçecek ve rakiplerine 'bak rol kesersem böyle keserim' diye tokat gibi bir yanıt verecek.

semih öztürk