Burak Özçivit'ten itiraf: Aslı Enver...

Oyuncu ve eski manken Burak Özçivit, Aslı Enver'le ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Burak Özçivit'in itirafına göre, Aslı Enver'in ''Kardeşim Benim 2'' filminde neden rol almadığı konusuna açıklık getirdi.

Burak Özçivit'ten itiraf: Aslı Enver...
Burak Özçivit'ten itiraf: Aslı Enver...
GİRİŞ 10.10.2017 15:00 GÜNCELLEME 10.10.2017 15:00

Murat Boz ve Burak Özçivit'in başrolü paylaştığı 'Kardeşim Benim 2'nin çekimleri tamamlandı. İlk filmde 'Zeynep' karakterine hayat veren Aslı Enver'in, ikinci filmin kadrosunda yer almaması dikakti çekti. Burak Özçivit, Aslı Enver'in neden ikinci fimde olmadığını açıkladı.

BURAK ÖZÇİVİT'TEN ASLI ENVER'LE İLGİLİ AÇIKLAMA!

Burak Özçivit, Aslı Enver'le ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Burak Özçivit'in itirafına göre, Aslı Enver'in ''Kardeşim Benim 2'' filminde neden rol almadığı konusuna açıklık getirdi.

Yakışıklı oyuncu, "İlk film biraz daha dram ağırlıklıydı. Eğlenceli yanları da vardı tabii ama ağırlıklı olarak dramdı. İkinci film ise komedi tarzında. İlk filmin üstüne koymak adına hikayeyi baştan aşağı değiştirdik ve filme yeni oyuncular dahil ettik. Aslı ile olan kısım da hikayesel. Başka bir hikaye işlememiz gerekiyordu. O yüzden Aslı'yla devam etmedik" sözlerine yer verdi.

aslı enver

'Kardeşim Benim 2'nin cast çalışmaları sürerken, Aslı Enver ile Murat Boz ayrılmıştı. Ayrılığın ardından ikilinin aynı filmde rol almak istemediği ve bu sebeple güzel oyuncunun affını istediği konuşulmuştu. Aslı Enver'in filminin kadrosunda yer almayacağının kesinleşmesi sonrası ise ünlü çift yeniden barışmıştı.

kardeşim benim gala ile ilgili görsel sonucu

 

ETİKETLER
kardeşim benim
YAZDIR