Aleyna Tilki'nin annesi o yorumu görünce deliye döndü!

Bir takipçisi sosyal medya üzerinden Aleyna Tilki'nin annesine, "Bir insan daha 18'ine bile basmamış bir evladı üzerinden nasıl para kazanır?" şeklinde ağır bir eleştiride bulundu. Aleyna Tilki'nin annesi kendisi hakkında gelen bu yorum karşısında deliye dönerek "Hadsiz pislikler" yanıtını verdi.

Aleyna Tilki'nin annesi o yorumu görünce deliye döndü!
Aleyna Tilki'nin annesi o yorumu görünce deliye döndü!
GİRİŞ 10.10.2017 12:04 GÜNCELLEME 10.10.2017 12:04

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, hem okul hem de yoğun sahne çalışmalarını beraber yürütüyor. Konserden konsere koşturan genç yıldızın kazancı ve şöhreti de gün geçtikçe artıyor. Mart ayında 18 yaşına girecek olan Aleyna Tilki'nin tüm konserlerinde yanında olan en büyük destekçisi olan annesi Havva Öztel, önceki gece sosyal medyada kızı üzerinden hakkında yapılan yorumu görünce sinirden küplere bindi.

Bir takipçisi Aleyna Tilki'nin annesine "Gelsin paralar Havva hanım. Bir insan daha 18'ine bile basmamış bir evladı üzerinden nasıl para kazanır? Pess" yazdı. Kendisine atılan bu DM mesajı görünce çok sinirlenen ve kayıtsız kalamayan Havva Öztel, "Ooo senin de gözün mü kaldı?" cevabını verdi.

Haber görseli

''GELSİN PARALAR HAVVA HANIM''

Bir takipçisi Aleyna Tilki'nin annesine; "Gelsin paralar Havva hanım. Bir insan daha 18'ine bile basmamış bir evladı üzerinden nasıl para kazanır? Pess" şeklinde ağır bir eleştiride bulundu.

HAVVA ÖZTEL'DEN YANIT GECİKMEDİ: ''ELİNİZİN AZ AYARI OLSUN''

Kendisine atılan bu mesajı görünce çok sinirlenen ve kayıtsız kalamayan Havva Öztel, "Hadsiz seni... Elinizin az ayarı olsun. Bir anneye yazıyorsunuz. Hasetliğinizi ve pisliğinizi gidip insanlara kusmayın. Biraz takdir edin yapılanları" cevabını verdi.

BUNUNLA DA YETİNMEYEN HAVVA ÖZTEL YAZIŞMALARI İFŞA ETTİ!

Bununla da yetinmeyen Havva Öztel, takipçiyle yazışmasını sayfasından yayınlayarak ifşa etti. Ancak Aleyna Tilki'nin annesi daha sonra bu paylaşımını sildi.

aleyna tyilki

Haber görseli

ETİKETLER
aleyna tilki annesi
YAZDIR