Yıldız Tilbe'nin ''O Ses Türkiye'den'' alacağı haftalık ücret belli oldu!

O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda Sibel Can'ın yerine jüri koltuğuna oturan Yıldız Tilbe'nin alacağı haftalık ücret belli oldu.

  • GİRİŞ11.10.2017 13:40
  • GÜNCELLEME11.10.2017 13:40
Yıldız Tilbe'nin ''O Ses Türkiye'den'' alacağı haftalık ücret belli oldu!

Acun Ilıcalı, sosyal medya üzerinden yayınladığı fotoğrafla birlikte yeni sezonda izleyicilere Yıldız Tilbe'nin de jüri koltuğuna oturacağı müjdesini verdi. Buna göre, O Ses Türkiye yeni sezonda Yıldız Tilbe, Sibel Can'ın yerine jüri koltuğuna oturacak. Türk müziğinin sevilen ismi Yıldız Tilbe'ye Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler ile son sezonun şampiyonu Hadise eşlik edecek.

Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'nin yeni sezonda resmen jüri üyesi olduğunu kendi instagram hesabından yaptığı fotoğraf paylaşımıyla duyurdu. Acun Ilıcalı paylaştığı fotoğraf altına; " O SesTürkiye yeni sezon çekimleri bugün itibarıyla başlamıştır. Hoş geldin Yıldız Tilbe..." notunu düştü.

HER HAFTA 70 BİN TL ALACAK!

Yarın akşam ilk bölümü yayınlanacak olan O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin alacağı ücret merak konusuydu. Ünlü sanatçı her hafta 70 bin TL alacak.

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Televizyon ekranlarının fenomen yarışması O Ses Türkiye yeni sezon 7 Ekim Cumartesi sat 20.00'de TV8 ekranlarında başlayacak.

o ses türkiye

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat