Oyuncu Alp Navruz bileklerini neden kesti? Sağlık durumu nasıl? Alp Navruz kimdir?

Star TV ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakterini canlandıran Alp Navruz bileklerini kesti. Peki, başarılı ve yetenekli oyuncu Alp Navruz neden bileklerini kesti, işin aslı nedir? Gösterdiği üstün performansla izleyicisinin ilgi ve beğenisini kazanan Alp Navruz kimdir? Yakışıklı oyuncu Alp Navruz aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Alp Navruz’un detaylı biyografisi…

  • GİRİŞ16.11.2017 10:10
  • GÜNCELLEME16.11.2017 10:10
Oyuncu Alp Navruz bileklerini neden kesti? Sağlık durumu nasıl? Alp Navruz kimdir?

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide Sinan karakterini canlandıran Alp Navruz cama sert bir şekilde vurması sonucunda bilekleri kesildi. Başarılı ve yetenekli oyuncu Alp Navruz dizide, Deniz Baysal ile Ağva’da çekilen tartışma sahnesinde, inandırıcı olsun diye senaryo gereği buz cama sert vurunca, bileği kesildi. Alp Navruz'un elinde manyetik bir alet olmasına rağmen, sert vurma sebebiyle kırılan cam, bileğine gelince apar topar hastaneye kaldırıldı. Bileğine üç dikiş atılan oyuncu, iki saat sonra sahnesinin yetişmesi için sete döndü.

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Alp Navruz'un bir kız, bir de erkek kardeşi bulunmaktadır.

Oyunculuğa ilkokul sıralarında kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı, sonrasında Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden dersler aldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu.

1.85 cm boyunda ve 80 kilo olan Alp Navruz, modellik ile kariyerine başladı.

Yüzme ve okçuluk sporu ile ilgilenmektedir.

Yazı yazmayı çok seven Alp Navruz, şiir ve öyküler yazmaktadır.

Modellik yapan Alp Navruz oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Ceberrut sinema filmiyle oyunculuk kariyerine adım attı, daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde Berke rolü ile ilk dizisinde yer aldı.

2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan, başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Deniz Baysal, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Tolga Güleç, Alp Navruz ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini canlandırdı.

alp navruz ile ilgili görsel sonucu

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen) (TV Dizisi)

2016 – Arkadaşlar İyidir (Berke) (TV Dizisi)

2015 – Ceberrut (Mert) (Sinema Filmi)

Oyuncu Alp Navruz bileğini kesti

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun