Esra Erol'da kan donduran itiraf! Canlı yayında annesini ihbar etti ve...

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında canlı yayına Hakkı İyi isminde bir kişi bağlandı ve gerçekleştirdiği itiraflar gündeme bomba gibi düştü. Bulunulan itiraflar sırasında Esra Erol ve izleyiciler büyük bir dehşete kapılıp şaşkınlıklarını gizleyemediler. İşte, Hakkı İyi'nin Esra Erol'daki o itirafları...

Esra Erol'da kan donduran itiraf! Canlı yayında annesini ihbar etti ve...
Esra Erol'da kan donduran itiraf! Canlı yayında annesini ihbar etti ve...
GİRİŞ 07.12.2017 11:56 GÜNCELLEME 07.12.2017 12:32
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına bugün canlı yayına bağlanan Hakkı İyi adında kişinin itirafı damga vurdu. Yayına bağlanan hastane çalışanı Ümmü İyi'nin oğlu Hakkı İyi annesini canlı yayında ihbar etti.

Adana Meydan Hastanesi skandalında bugün şok gelişmeler yaşandı. Biyolojik ailesini bulmak için Esra Erol'a başvuran Mülkiye Melek'in Meydan Hastanesi çalışanı Ümmü İyi tarafından evlatlık verildiği ortaya çıktı. 

GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BİRİNE VERDİĞİNİ GÖRDÜM…

"Annem hayatta ve yaşıyor, 1979- 1993 yılları arasında Adana Meydan hastanesinde görev yaptı.O zamanlar annem dahil herkes doğum evinden aldıkları çocukları evlatlık veriyordu. Ben buna çok kez şahit oldum. Ekipte birçok kişi herkes çocuk alışverişi yapıyordu, hatta 89-90 senelerinde doğum evinden getirdiği çocuğu gözümün önünde birine verdiğini gördüm."

TÜM GERÇEKLER YARIN ORTAYA ÇIKACAK!

Hakkı İyi yarın tüm gerçekleri anlatmak için Esra Erol'da olacak.

ETİKETLER
hakkı iyi
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Duam duaya 8 ay önce Şikayet Et
    Esra erol hanim basarili bir yayin yapmakta dahada basarili olma dilegiyle tebrikler
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan Kral Selman'la görüştü!
Erdoğan açıkladı: Öncelikli hedef eğitim!