Esra Erol'da kan donduran itiraf! Canlı yayında annesini ihbar etti ve...

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında canlı yayına Hakkı İyi isminde bir kişi bağlandı ve gerçekleştirdiği itiraflar gündeme bomba gibi düştü. Bulunulan itiraflar sırasında Esra Erol ve izleyiciler büyük bir dehşete kapılıp şaşkınlıklarını gizleyemediler. İşte, Hakkı İyi'nin Esra Erol'daki o itirafları...

  • GİRİŞ07.12.2017 11:56
  • GÜNCELLEME07.12.2017 12:32
Esra Erol'da kan donduran itiraf! Canlı yayında annesini ihbar etti ve...

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına bugün canlı yayına bağlanan Hakkı İyi adında kişinin itirafı damga vurdu. Yayına bağlanan hastane çalışanı Ümmü İyi'nin oğlu Hakkı İyi annesini canlı yayında ihbar etti.

Adana Meydan Hastanesi skandalında bugün şok gelişmeler yaşandı. Biyolojik ailesini bulmak için Esra Erol'a başvuran Mülkiye Melek'in Meydan Hastanesi çalışanı Ümmü İyi tarafından evlatlık verildiği ortaya çıktı. 

GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BİRİNE VERDİĞİNİ GÖRDÜM…

"Annem hayatta ve yaşıyor, 1979- 1993 yılları arasında Adana Meydan hastanesinde görev yaptı.O zamanlar annem dahil herkes doğum evinden aldıkları çocukları evlatlık veriyordu. Ben buna çok kez şahit oldum. Ekipte birçok kişi herkes çocuk alışverişi yapıyordu, hatta 89-90 senelerinde doğum evinden getirdiği çocuğu gözümün önünde birine verdiğini gördüm."

TÜM GERÇEKLER YARIN ORTAYA ÇIKACAK!

Hakkı İyi yarın tüm gerçekleri anlatmak için Esra Erol'da olacak.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun