Arif V 216 hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak?

Usta komedyen Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği, 5 Ocak tarihinde vizyonlara giren Arif V 216'nın hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Peki, ilk üç günde 1 milyon 331 bin kişi tarafından izlenerek Türk sinema tarihinde Ocak ayında en iyi açılış yapan film olarak adını yazdıran Arif V 216 hangi kanalda yayınlanacak? Arif V 216 ne zaman yayınlanacak?

Arif V 216 hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak?
Arif V 216 hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak?
GİRİŞ 15.01.2018 17:10 GÜNCELLEME 07.02.2018 14:55

Arif V 216, 5 Ocak tarihinde güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla vizyona girmesiyle birlikte izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Sinema salonlarının önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden olan Arif V 216, sadece üç günde 1 milyon 331 bin kişi tarafından izlenerek büyük bir çıkış yakaladı. Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın üstlendiği Arif V 216'nın hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağı bilgisine ulaşıldı. Milliyet yazarı Sinan Koloğlu köşesine, Arif V 216'nın hangi kanalda ne zaman yayınlanacağının açıklamasını gerçekleştirdi. Bu gelişmelerin hemen sonrasında, izleyiciler ''Arif V 216 hangi kanalda yayınlanacak?, Arif V 216 ne zaman yayınlanacak?'' şeklinde merakla sorgulamalara başladı. İşte, Sinan Koloğlu'nun Milliyet'teki köşesinde gerçekleştirdiği o açıklamalar...

arif v 216 ile ilgili görsel sonucu

ARİF V 216 HANGİ KANALDA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

‘Arif V 216’ hangi kanalda?

‘Arif V 216’, yeni yılın en çok konuşulan filmi oldu ve olacak. Beğenenler, beğenmeyenlere anlatıyor. Gişesi de, en iyi Cem Yılmaz filmi olacak gibi… Malum, filmler önce sinemalarda sonra paralı kanallarda gösterilir. Sonra sıra, açık kanallara gelir. Peki bu filmi, hangi kanal yayınlayacak? TV8 yani Acun Ilıcalı, işin başında olayı bitirmiş duyduğum kadarıyla… Cem Yılmaz'la iyi anlaştıkları basından anlaşılıyor. Ee TV8'de yılbaşı gecesi programında da elinden gelen şovu sundu Cem Yılmaz. Sordum kanala, “Evet biz aldık” dediler. Peki ne zaman yayınlanır? Sinema salon yolculuğunun uzun süreceği belirtiliyor. Sonra paralı kanal yolculuğu var. Bu arada büyük olasılıkla Digiturk platformunda yayınlanacak. İyi iş yapan yerli filmleri kaçırmadığı söyleniyor.

Örnek ‘Recep İvedik 5', şu an bu platformda gösteriliyor. ‘Arif V 216'nın da burada yer alacağı konuşuluyor. TV8'deki yayının ise, 2019'u bulması bekleniyor.

Gişe filmleri hangi kanalda?

Reklamı, gişesi iyi olan ve merak edilen filmlerin ekran yolculuğu nasıl olacak? Bir hatırlatayım mesela ‘Ayla'… Bu filmin açık kanal yayın haklarını FOX aldı. Şener Şen'in başrolünü oynadığı ‘Yol Ayrımı' da FOX'ta yayınlanacak. TV8, Elçin Sangu ve Barış Arduç'un ‘Mutluluk Zamanı' filmine talip oldu. Bu kanallar, filmleri birden fazla oynatma hakkını elde ediyor ve zaman içinde de gösteriyor. Yani her daim ‘reyting' ve reklam garantili projeler oluyor. Özellikle TV8, bu konuda bir adım öne çıkıyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Asker Diyarbakır'da buldu!
Gerçeği öğrenince şaşıracaksınız!