Ünlü Youtuber Enes Batur kimdir? İşte, Enes Batur'un bilinmeyenleri...

Youtube hesabında 6 milyon takipçi sayısına erişen Enes Batur, baş rolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filminin de ardından son zamanların en çok merak edilen ve araştırılan isimlerinden biri haline gelmeyi başardı. Peki, Türkiye'de en çok abone sayısına sahip olarak geniş bir kitleye hitap eden videolar yükleyen Enes Batur kimdir? İşte, Enes Batur hakkında bilinmeyenler...

 • GİRİŞ12.02.2018 11:53
 • GÜNCELLEME12.02.2018 11:54
Ünlü Youtuber Enes Batur kimdir? İşte, Enes Batur'un bilinmeyenleri...

Youtube hesabı aracılığıyla oyun, komedi, eğlence videoları yükleyerek ün kazanan Enes Batur'un kim olduğu ve hayatı pek çok kişi tarafından sorgulanan konular arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Enes Batur kendi hayatını anlattığı ve baş rolünde yer aldığı, ''Enes Batur Hayal mi Gerçek mi'' filmiyle büyük bir yankı uyandırarak gündemde sıkça konuşulan ve adından söz ettiren bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu gelişmeler sonrasında Enes Batur'un yaşı, nereli olduğu, eğitimi gibi konular oldukça merak ediliyor. Öte yandan Enes Batur'un uzun bir süredir birlikteliğini sürdürdüğü Başak Karahan'ın da kim olduğu ve hayatı merak konusu haline geldi. İşte, Enes Batur'un ve kız arkadaşı Başak Karahan'ın detaylı biyografisi...

EENS

 

 

ÜNLÜ YOUTUBER ENES BATUR KİMDİR? 

Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir.

Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır.

Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir.

Sosyal medyada epey bir ün kazanan Enes Batur'un 6 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Son olarak Enes Batur geçtiğimiz haftalarda vizyona giren, kendi yaşamını anlattığı ve baş rolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmiyle izleyici karşısına geçmiştir.

ENES

ENES BATUR'UN KIZ ARKADAŞI BAŞAK KARAHAN KİMDİR?

Enes Batur'un uzun bir süredir birlikteliğini sürdürdüğü Başak Karahan adlı kız arkadaşı bulunmaktadır.

Kız arkadaşı Başak Karahan'da tıpkı kendisi gibi bir Youtuber'dır, kendi Youtube kanalında makyaj, güzellik ve eğlence videoları çekmektedir.

Bununla birlikte Başak Karahan, sinema ve televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir.

ENES

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes'in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

ENES

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • sadad 2 hafta önce Şikayet Et
  1988de doğmadı
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ALLAH-U EKBER 1 hafta önce Şikayet Et
  1998 yazıyor saten kardeş iyice bak :)
  Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat