Turgay Başyayla dünya evine girdi

14. Kral TV Video Müzik Ödülleri Töreninde, halk müziği dalında yılın en iyi erkek sanatçısı ödülünü alan, halk müziğinin önemli isimlerinden Turgay Başyayla dünya evine girdi.

 • GİRİŞ14.07.2008 00:17
 • GÜNCELLEME14.07.2008 00:17
Turgay Başyayla dünya evine girdi

Cenk Türkezer'in haberi

Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay tarafından Miniatürk’te kıyılan nikâha şahitliği ise Kadir Tıngıroğlu, (SİNOP MİLLETVEKİLİ),  Ahmet CANDAN (Başbakanlık Daire Başkanı),Selim YAĞCI (Bilecik Beliediye Başkanı), İrfan DİNÇ (Çankırı Beldiye Başkanı), Dilaver ERDOĞAN (Çankırı Barosu Başkanı) yaptılar.

Nikahın sonunda genç çifti tebrik eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Küresel ısınmayla mücadelenin önemini tekrar hatırlatarak sedir fidanı hediye etti. Orman yangınları konusunda insanlarımızın daha bilinçli olması gerektiğini ifade eden Yeniay, gençlere ileride torunlarıyla bu fidanların gölgesinde oturabilmeleri için bu konuda daha hassas davranmaları gerektiğini söyledi.

kullan

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar2

 • günün yorumu 9 yıl önce Şikayet Et
  güzel sesli. türküler onun sesiyle bir başka güzel. özellikle neşet ertaş türküleri. mutluluklar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • aliye kılıç 9 yıl önce Şikayet Et
  YaRenLer Diyarı 18. Tarzıyla, sesiyle, oynayışıyla, efendiliğiyle herkesin gönlünü fethetmiş bir insan. Ama anlaşılan eşi de onun gönlünü fethetmiş. Allah mutluluğunu daim etsin. Magazinden uzak bir insan olduğu için mutluluğu da daim olacak bir sanatçı inşallah. Önce Çankırı, sonra Türkiye bağrına bastı.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun