Ferdi Tayfur 36 yıl önceki eşine döndü

Ne 30 yıllık hayat arkadaşı Necla Nazır, ne de oğlu Taha’nın annesi Habibe Ümyani Demir.. Ferdi Tayfur, “Kalan ömrümü seninle geçirmek istiyorum” diyerek 36 yıllık nikahlı eşi Zeliha Turan Bayburt’a geri döndü

Ferdi Tayfur 36 yıl önceki eşine döndü
Ferdi Tayfur 36 yıl önceki eşine döndü
GİRİŞ 11.10.2010 07:45 GÜNCELLEME 11.10.2010 07:45

Özlem Ülkü'nün haberi

Ferdi Tayfur’un, uğruna Necla Nazır (54) ile 30 yıllık beraberliğini bitirdiği Habibe Ümyanı Demir’le de ayrıldığı ortaya çıktı. Tayfur’un bu ayrılık kararını Mayıs ayında geçirdiği rahatsızlığın ardından aldığı öğrenildi. Günlerce müşahade altında tutulan ve yüzünün sol kısmına felç inen Tayfur’un, yaşadığı bu olaydan sonra Habibe Ümyani Demir’e(39) olan davranışları da değişti. İlk olarak Tarabya’da Demir’le birlikte oturduğu evden taşınarak hemen yan tarafta ofis olarak kullandığı villaya yerleşen Tayfur’un oğlu Ferdi Taha’ya karşı ilgisi de azaldı.

Tayfur, iddialara göre bu dönemde 36 yıllık nikahlı eşi Zeliha Turan Bayburt’la (62) sık sık görüşmeye başladı. Bu süreçte Habibe Ümyani Demir’le bütün irtibatını kesti ve ilk eşine “Bundan sonra ömrümün geri kalanını seninle geçirmek istiyorum” dedi. Bu teklifine de olumlu yanıt aldı.

Zeliha Turan Bayburt cephesinden edinilen bilgiye göre çift, ofis olarak kullanılan villada birlikte yaşamaya başladı. Tayfur, yan yana villalarda oturan Habibe Ümyani Demir ile Zeliha Turan Bayburt arasında herhangi bir gerginlik olmasın diye de tedbiri elden bırakmadı. Kendi villasının bahçesinin içinde güvenliği sağlaması için bir yakınını görevlendirdi. Oğlu Taha’yı uzun zamandır ihmal eden Ferdi Tayfur’un, 20 yıllık hayat arkadaşı Demir’in zorunlu ihtiyaçları için hiçbir yardımda bulunmadığı da öne sürüldü. 

Ferdi Tayfur ile ilgili her şey

Ferdi Tayfur yaptığı bir röportajda “Zeliha Hanım’dan ne zaman boşanacaksınız” sorusuna “Eh, artık söylemenin zamanı geldi. Hatta bu röportaj vesilesiyle rica edelim, diyelim ki ‘Artık beni Allah rızası için azlet Zeliha Hanım. Hatta siz ona şöyle deyin; ‘Siz çok iyi bir insansınız. İyi olmasaydınız Ferdi Bey zaten sizinle olmazdı. Çok güzel çocuklar yetiştirdiniz. Ama artık Ferdi Bey’i bir azat edin yahu..” demişti.

(vatan)

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • Elnure 2 yıl önce Şikayet Et
  Xeberler superdi derinden bilgim olldu tesekkurler
  Cevapla
 • fadime 2 yıl önce Şikayet Et
  Ama hersey iki tarafli unutmayalm
  Cevapla
 • Kürşat 2 yıl önce Şikayet Et
  Ferdi ayarı vermiş
  Cevapla
 • Hilal 3 yıl önce Şikayet Et
  Ben olsam asla af etmem daha önce akli nerdeymis o eski este pek eyer kabil ederse en büyük hata yapmis olur eyer affederse bir tek sebepten eder oda öldüyünde bütün malvarligi kendisine kalicagi icindir eeeeee ama gene de gururumu ve kadinlik onurumu hic bir seye deyismem onada bunu tavsiye ederim
  Cevapla
 • omer kar 7 yıl önce Şikayet Et
  kendine bak. günahını al al sonrada Allah bilir de. herkes önce kendine baksın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP Genel Merkezi'nde protesto
Cem Özdemir, Erdoğan'ın zaferini hazmedemedi