Eski eşine dönen Sibel Can, Engincan'ı ayırdı

Eski eşleri Hakan Ural ve Sülhi Aksütten birer oğlu olan Sibel Can çocuklarının arasında kaldı. Ünlü sanatçı, Sülhi Aksüt'ten olan oğlu Emir için eski eşine dönünce, diğer oğlu için de başka bir çare buldu.

Eski eşine dönen Sibel Can, Engincan'ı ayırdı
Eski eşine dönen Sibel Can, Engincan'ı ayırdı
GİRİŞ 25.01.2011 07:20 GÜNCELLEME 25.01.2011 07:20

Sibel Can ve eski eşi Sulhi Aksüt oğulları Emir için yeniden bir araya gelince, Can'ın Hakan Ural'la evliliğinden olan oğlu Engincan, çareyi başka bir eve çıkmakta buldu!

Boşandıkları halde oğulları Emir yüzünden görüşmeye devam eden Sibel Can ve Sulhi Aksüt, herkesten gizleseler de yeniden birleştiler. Emir'in babasıyla bir arada yaşama arzusunun barışma kararında en büyük etken olduğu söyleniyor. Daha önce çiftin boşanma sürecinde görüşmeleri nedeniyle sorun çıkaran, Sibel Can'ın Hakan Ural ile evliliğinden olan oğlu Engincan için ise yeni bir formül bulundu: Ayrı bir ev!

BU KEZ OĞLUNA DANIŞTI

1999 yılında Hakan Ural'dan olaylı bir şekilde ayrılan Sibel Can, çok geçmeden işadamı Sulhi Aksüt ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evliliğinden Emir adında bir oğulları olmuştu. Ancak bir süre sonra Aksüt'ün kötü giden işleri evliliklerinin de çatırdamasına neden oldu. Çift ilişkilerini iki yıl önce sonlandırmış, geçtiğimiz Eylül'de de boşanma davaları sonuçlanmıştı. Ayrılık sürecinde Aksüt'ün, oğlu Emir'i görme bahanesiyle her gün Can'ın evine uğraması sanatçının Hakan Ural ile evliliğinden olan çocukları Engincan ve Melissa'nın annelerini bırakıp Ural'ın yanına taşınmalarına neden olmuştu. Melissa annesinin baskısıyla eve geri dönse de, Engincan'ın tepkisi daha uzun sürdü. Ancak maddi imkanlarının kısıtlanması nedeniyle o da geçtiğimiz aylarda annesinin evine geri dönmüştü... Sibel Can ve Sulhi Aksüt arasındaki buzlar bir süre önce çözülüp iki eski eş yeniden birlikte olma kararı verince ilk tepki yine Engincan'dan geldi... Sibel Can bu kez temkinli davranarak oğluna barışma ile ilgili düşüncelerini sordu.

ENGİNCAN'A EV KİRALADI

19 yaşındaki Engincan, annesinin isteğini bu kez bir şartla kabul etti. Engincan, artık Aksüt ile aynı evde yaşamak istemediği için ayrı eve çıkmak istediğini söyleyince Sibel Can oğluna Acarkent'ten bir daire kiraladı.

MIAMI'YE GİDECEK

Önümüzdeki yıl, yazlık evlerinin de bulunduğu ve ailece tatil için sık sık gittikleri Miami'de bir üniversiteye gidip ekonomi eğitimi almaya hazırlanan Engincan'ın, bu süre içinde yalnız yaşamaya alışması için bu teklife "Evet" dendiği iddia ediliyor.

Sabah - Günaydın

ETİKETLER
sülhi aksüt
YAZDIR
YORUMLAR 8
 • deniz d 7 yıl önce Şikayet Et
  .... bizene be editörrrrrr ben zar zor geciniyorum ,beni niye başka DÜNYALARA götürüyorsun 10 numara bi yorum olmuş ...
  Cevapla
 • ferhat sar 7 yıl önce Şikayet Et
  acar kent. o acarkent ki bi bakanın (o.pepe) başını yedi dahada kimse konusurmu. sıkıyorsa konussunlar....!
  Cevapla
 • ali keskin 7 yıl önce Şikayet Et
  isiniz gücünüz. fitne fesat nasil da ayrintilari okuyorsunuz,benim hic dikkati mi cekmemisti acarkent.yuh be. allah mutluluk versin diyeceginize olmadik yerlerden haber almaya calisiyorsunuz yorumcu kardesler.
  Cevapla
 • murad ateş 7 yıl önce Şikayet Et
  haber 7. bizene be editörrrrrr ben zar zor geciniyorum ,beni niye başka DÜNYALARA götürüyorsun
  Cevapla
 • mustafa bulut 7 yıl önce Şikayet Et
  yaşantıları. bizi ilgilendirmez
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
TSK bu fotoğrafla duyurdu! İçerdeyiz
CHP'de liste krizi büyüyor! Bülent Tezcan'ı yumrukladı