Adını Feriha Koydum'da izin krizi!

Adını Feriha Koydum'un yıldızı Hazal Kaya, ünlü oyuncu koçu Barbara Poitier'in atölye çalışmasına katılmak için dizi istemesi üzerine dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'un sert tepkisiyle karşılaştı

Adını Feriha Koydum'da izin krizi!
Adını Feriha Koydum'da izin krizi!
GİRİŞ 01.03.2011 15:32 GÜNCELLEME 01.03.2011 15:32

Adını Feriha Koydum'un yıldızı Hazal Kaya, ünlü oyuncu koçu Barbara Poitier'in atölye çalışmasına katılmak için dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'dan izin istedi.

İzin vermeyen Fatih Aksoy, Kaya’nın annesi Ayşegül Hanım’a “Kızını da al git” diye rest çekti.

İleride kariyerine katkı sağlayacağını düşündüğü için Barbara Poitier'in derslerine katılmak isteyen Hazal Kaya, başrolünde oynadığı dizinin yapımcısı Fatih Aksoy izin vermeyince iki arada bir derede kaldı.

ÜNLÜLER KAYIT YAPTIRDI

Amerikalı ünlü oyuncu koçu Barbara Poltier, Bilgi Üniversitesi'nde 'Bilgi Eğitim Performing Art' başlığı altında düzenlenecek 1 haftalık atölye çalışması için geçtiğimiz günlerde İstanbul'a geldi. Poitier'in dersleri için Azra Akın, Burcu Esmersoy, Kıvanç Kasabalı gibi ünlü oyuncularla birlikte Adını Feriha Koydum dizisinin yıldızı Hazal Kaya da kayıt yaptırdı.

 DERSLER İŞLERİ AKSATIR

Hazal Kaya'nın annesi Ayşegül Kaya, kızının Barbara Poltier'in atölye çalışmasına katılabilmesi için dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'dan bir hafta izin istedi. Aksoy, bir haftalık iznin çekimleri aksatacağını belirterek genç oyuncuya izin vermedi. İkili arasında çıkan tartışmanın sonunda Aksoy, Ayşegül Kaya'ya 'Kızını da al git' dedi. Hazal Kaya, atölye çalışmasına katılırsa 'Adını Feriha Koydum'dan kovulacak!

HABERTÜRK

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Partilerin pusuladaki yerleri belli oldu