Ezana havlayan köpekler

.

 • GİRİŞ15.03.2019 08:48
 • GÜNCELLEME16.03.2019 09:40

Benim kültürümde olmayan bir şeyi allayıp pullayıp bana aitmiş gibi yutturmaya çalışmak, benim inancım ve aklımla alay etmektir. ‘’Dünya Kadınlar Günü’’ günler de böyle bir şey işte. Çünkü, Müslüman bir millet olarak bizim kadınlara gösterdiğimiz hassasiyet ve saygıyı  hiçbir din, kültür ve medeniyette yoktur.

 

 

Hangi din;’’Cennet annelerin ayağının altındadır’’, hangi kültür; ‘’Ana gibi yar vatan gibi diyar olmaz’’, hangi medeniyet;’’kadınları her türlü cinsel obje ve reklam aracı olmaktan men ederek evinin sultanı ve annesi olarak baş tacı eder?

İslam toplumları kendi din, kültür ve medeniyetine sırt çevirip batıyı kıble edindikten sonra, oraya ait ne varsa (doğru yanlış demeden) sorgusuz sualsiz kendimize mal etmeye başladığımızdan itibaren bu değerleri kaybetti isek; suç dinimiz ve kültürümüzde değil, onları hayatımızdan çıkaran bizde. Allah erkeği kadına, kadını erkeğe muhtaç olarak yaratmış, ikisinden de insanlık alemini türetmiştir

 

 

Kadın düşmanlığı nasıl hastalıklı bir ruh hali ise, erkek düşmanlığı da aynı derecede ruhi bir hastalıktır. Bunlar bizim toplumumuz içine batılılaşma sendromuyla birlikte giren virüsler ve her biri truva atı olan tuzaklardır.

Türkiyede batılılaşması teknolojik, bilimsel, sanayi, ekonomi ve endüstri alanlarında değil, bilakis toplumumuzu İslam'dan, Kur-an'dan, kültür ve medeniyetimizden koparma ve onlara düşmanlaştırma yönünde geliştirildi.

Kendi ahlak ve kültürümüzden, milli değerlerimizden kopma koparılma tuzağı bizi kendi benliğimizden, kimliğimizden uzaklaştırarak yozlaşmaya, soysuzlaşmaya ve mankurtlaşmaya kadar götürdü.

CHP tek parti diktatörlüğünün din düşmanı, gayri milli politikaları bir İslam toplumu olan milletimizi bir inkar toplumu haline getirmeye çalıştı.

Kuranın ve Ezanın yasaklanması, camilerin ve İslami eğitim müesseselerinin kapatılması, inkarcı milli eğitim  politikaları, her alanda batıya öykünme ve her hususta batılı gibi olma özentisi, süngü ve dipçik zoruyla, darbe ve tehditlerle milletimize dayatıldı. Ne yazı ki, içimizde hala bu faşist diktatörlük dönemine özenen, onu özleyenler mankurlar var.

8. Mart.2019  Akşam vakti ‘’Dünya kadınlar günü’’ münasebetiyle Taksimde, ‘’Feminist Gece Yürüyüşü’’ adıyla yapılan toplantı sırasında Akşam ezanı okunmaya başlayınca bir gurup feminist mankurt  Ezanı düdük ve ıslık sesiyle protesto etmesi içimizde yaşayan Bizans artıklarının o gün, orada kin ve nefretlerini kustuğu andı. Biz bu filmi ‘’12 Eylül’’, ‘’28 Şubat’’ ve ‘’Gezi’’ eylemlerinde de görmüştük.

"Kadınlar günü", "Sevgililer günü", "1 Mayıs", "Anneler veya babalar günü…" gibi içimize sokulan bütün bu uydurma bayram ve günler kendi ahlakımızı, kültürümüzü, aile ve toplum yapımızı dağıtmak, iç barışımızı bozmak için sinsice içimize sokulan fitnelerdir.

Müslüman bir toplumun  kadının hak ve hukukunu koruması için, kadını cinsel bir obje ve satılık bir mal gibi gören Avrupa kültüründen alacağı ve öğreneceği bir şey yoktur.

Türkiye ve İslam alemindeki ideolojik mücadele ve kavgalar gönlünü Olimpus dağının sahte tanrılarına kaptıranlarla, kalbini Allaha ve resulüne veren İslam Medeniyet ve Kültürünün çocukları arasında cereyan etmektedir.Sağ sol, Kominist kapitalist, Laik anti laik vs. hepsi birer oyun ve tuzaktır.

Batılılar ve onların ülkemizdeki ikiyüzlü yandaşları Salahaddin Eyyubi'nin, Nureddin Zenginin, Kılıçarslan'ın, Alpaslan'ın Müslüman evlatlarını iki asırdır Hıristiyan haçlılara benzetip onları mankurtlaştırmaya çalıştı. Batıdan gelen ..izm’ler, sahte gün ve bayramlar gibi feminizm akımı da müslüman kadınların içine sokulan bir fitne idi.

Taksimde ezanı protesto  edenler vatanımızda Müslüman kimliği ile dolaşan Bizans artığı şerefsizlerdir. Asırlardır bu topraklarda ezanlar dinmez, tekbirler eksilmez. Taksimde itler ulusa da, köpekler havlasa da asla ezanlarımıza zarar veremez.

Arif Altunbaş, Haber 7

Yorumlar4

 • ahmetyılmaz 2 ay önce Şikayet Et
  arif hocam ağzınıza sağlık.yüreğinize sağlık.allah razı olsun.aynen katılıyorum size taksimde itler ulusa da, köpekler havlasa da asla ezanlarımıza zarar veremezler.eyvallah hocam.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • maya 2 ay önce Şikayet Et
  EyvAllah Üstadım.Gönlünüze,kaleminize sağlık...
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Salim Çankırı 2 ay önce Şikayet Et
  ''Ezan, İslama üren kudurmuş itleri değil Allah yolunda yürüyen yiğitleri barış, özgürlük ve huzura davet eden ölümsüz bir çağrıdır.'' Arif Altunbaş. Teşekkürler Arif Abi, aynen öyle...
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • İsmail Er 2 ay önce Şikayet Et
  İtler ulur,kervanlar yürür.itler kudurur,ezanlar çoşturur
  Cevapla Toplam 13 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat