O kafayı şu abdesthanede bir suya tutsan!

.

 • GİRİŞ11.01.2018 11:02
 • GÜNCELLEME13.01.2018 09:34

Heyy gidi heyyy.. Hani tabakta bir şey kalmasın diye  dibini iyice sıyıran korkak çocuk kitlesi vardır , işte bu ekran kartlarının durumu da öyle, kafada beyin artığına bile tahammül edemeyerek  dibini gıcırdata gıcırtada iyice sıyırdılar. Bunların uğraştığı işlere önce sinekler kaydı başlatır , soruşturma açar “ Bizim konakladığımız yerleri ihlal ediyorlar diye ( Anladınız) .

Bunlara toplu halde acıyalım da harcayacağımız zaman ucuza gelsin sürümden kazanalım dedim, o derece. Düşündüm insan düşebilir elden ayaktan fakat bir de onurun, haysiyetin gözünden düşersen …

Olmuyor işte be.. Olmuyor.. Bari gizli kudurun.. Kapalı kapılar ardında sıvayın küfürlerinizi duvarlara.. Bir büyük devirip , hükümeti devirdiğinizi zannedin..

Akrostiş şiirler yazın, kafiye bulun bu dağılan ağzınıza. Siyaset kazanır kaybeder lakin siz bu kadar fotojenik sürünmeseniz, bir kez de olsa o aşağıladığınız hakikat sahibi insanları izleseniz, dualarına amin demeseniz de secdelerine gözlerinizle iştirak etseniz meselenin ne sandık, ne oy olmadığını anlardınız..

 Sizin alçağınızın yükseğinde olmak adına hakkı söylemeleri, sizin küfür klozeti elitliğinizden öyle yüce ki bırakın şerefin arenasını onlar sunsun size onların haysiyet, şeref, izdihamında ekmek yok .

O kadar bayatlamış tepkiler veriyorlar ki ufalayıp güncellemek zorunda kalıyoruz. Vay efendim bu Chp kafası Mecliste ufacık mescidi görmüş, bir de promosyon abdesthane görmüş, Meclis başkanı Kahraman’ı işgalcilikle suçluyorlar.

Öyle sıkıcılar ki Pazar limonu bile bunlardan daha eğlenceli sıkıyor. Aman Yarabbi. Ramazan gelir iftar menüsü olurlar, sünnet düğünü semazeni gibi döner kasa olurlar, ramazan biter makyajlarını temizleyip hunharca ilericilik pozu verirler.

İşgalci kim? O meclis sizin uzatma kablosu olduğunuz Fetö teröristeri tarafından bir kere işgal edildi. O işgali bir kıyamla imha etmek suç mudur? Siz şehitlerin ruhunu ezerek çilingir sofrası kuran avanenize verin bu tepkiyi. Cenazeye yağlı göbeklerini ata ata giden çirkeflik hormonu fazla hatunlarınıza söyleyin .

Bunlara iyi bakın bunlara.. Allah’a muhalif partinin avanesi, din düşmanlığının divanesi bu törpüsüz at tırnaklarına iyi bakın! Sakın şaşırmayın, bunların jürisi Ebu Cehil! Sakın üzülmeyin bunlar takım elbiseli nifak, tohumunun kutsalsız ziraatçileri. Bunlar ekecek, lakin Allahın yağmurları her nifak tohumunun rahmetten celladı! Bunlar seyrek sen gürsün! Bunlar nefretlerinin esiri sen sabırda hürsün! Bunları bitirecek ve seni yeniden başlatacak olan Allah’a sonsuz şükürler olsun..

Hadi Eyvallah.

Esra Elönü elonue@gmail.com Haber7 Twitter:@elonue

Yorumlar6

 • Gurbetçi 9 ay önce Şikayet Et
  Ağzına yüreğine sağlık.......
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • dayı 9 ay önce Şikayet Et
  esra hanım bu fetö cüler (by lock gibi) yeni bir sistem kurmuş görüşmeye devam ediyorlarmış. sokakta bu söylenti dolaşıyor . bi el atsan bu konuya
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • halit kocaoğlu 9 ay önce Şikayet Et
  güzel olmuş
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • İsmail Er 9 ay önce Şikayet Et
  Nefretleriyle kudurup yok olsunlar inşallah!
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Eyvallah 9 ay önce Şikayet Et
  Eyvallah
  Cevapla Toplam 7 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat