Makyajları o kadar gerçek ki sahte gözyaşıyla akacak gibi değil!

.

  • GİRİŞ12.09.2018 08:36
  • GÜNCELLEME13.09.2018 07:57

Başlıkta Fetö makyajından bahsediyorum. Hala ayakta uyumaya devam, ayakta alçaklığa devam.

Fetö davalarında neler oluyor şehit ailelerinin sitemlerinden biliyoruz. Bu davaları unuttuğumuzda bir şehidin sırtında kaçıncı kurşun olacağımızı düşünelim olur mu ?

 

 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önüne atılan bombalar sonucu şehit düşen Mutlucan Kılıç'ın annesi Yıldız Kılıç o gece bombalar yağdıran eski pilot Müslüm Macit’e haykırdı “ Kalk ayağa ve gözlerimin içine bak”.

Bu kalpleri ahır müdavimi canlıların pişkinliği karşısında kalem yazmaz.

Yahu sizin kalbinize adamlığınıza beton dökülmüş. Sizin ki hamur değil direkt her yağmura sulanan çimento adamlığı. Alçaklık uykusu rüya ile beslenen Fetö canlılarının yakıtı olmuş. Birbirlerini fulleyen çakmaklara gaz misali bitmişsiniz hala kuyruğu yamultmama çabası neden?

Kalpleri kılıktan kılığa giren bir yığın cani. Yüzleri yalandan bulaşık süngerine dönmüş adamlara yüz nakli. Hoş bu derece yüzsüzlük neşteri taşa çalmak gibi bir şey olacağından cerrahi müdahale başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Bu başlığı niye attım? Son günlerde bir omurgasızlık defilesidir almış başını gidiyor. Podyum diye yürüdüğü kardeşinin hakkı, kürsü diye çıkıp çiğliğini haykırdığı yer kardeşinin sırtı. Dava kalelerine nişan almaya çalışan lakin her seferinde ufak cüssesiyle çöp suyuna isabet olan adamlara,

Gaflet uykusundan yatar uyanmaz,
Can gözü kapalı gafilan çoktur;
Hak sözü dinlemez, asla inanmaz;
Kalbi çürük-fesat cahilan çoktur.

Yunus Emre’den süper cevap.

 "Bunlar" bir mazlumun hırkasını köpek dişlerinin arasında kanatmak istediler! "Bunlar" bir yetimin kursağına ekmek müjdesi olan bu adamı taşlamak istediler! "Bunlar" bir öksüzün omzunda anne ninnisi olan bu adamı devirmek istediler! "Bunlar" Esma'sına ağlayan bir babanın gözyaşını vurmak istediler! "Bunlar" senin adını söylerken gürleyen bir ırmağı kurutmak istediler! "Bunlar"senden gelecek olanın sakini zalimden gelecek olanın yiğidi bu adamın cesaretini kırmak istediler! " Bunlar" vicdanın acemisi, zalimliğin ustası , fitne hamalı "bunlar" !!! Suçu sadece sana ettiği secde olan bu adamın kıyamını susturmak istediler! 

Yine Fetö’nün baharat takımı gibi dizilmiş zinhar biz yapmadık deyip sırıtıyorlar. Hepsi ıslak Wc terliği gibi aynı suyun çamuruna sıvanmış vaziyette pişkinlikte destan yazıyor. Şeref  züğürtlüğü parayla telafi edilecek bir şey değil demiştim. Mideleri ne kadar fetö peçetesi ve tırnağına toksa  bünyeleri de o kadar adamlığa aç. Seri yalan basıyorlar. Kim yaptıysa Allah belasını versin diyor. Kim yaptı? Hanginiz evde taze bebeğinin kulağına ezan okuyamadan şehadete yürüyen babanın ciğerini deşti.

Görüntülere tekrar tekrar bakın. Halk adeta yalvarıyor. “ Çok yanlış yapıyorsunuz bakın kullanılıyorsunuz diyor bir kadın, ben hepinizin annesiyim diyor. Lakin Nemrut İbrahim’in sağırı olduğu için Nemrut değil midir zaten.

Firavun Musa’nın zalimi değil midir ki..

Tekrar ediyorum siz başarısız olduğunuz için darbeye tiyatro diyorsunuz, başarılı olsaydınız “ Darbe yaptık” diyecektiniz.

İşte bu kadar.

Esra Elönü elonue@gmail.com Haber 7 Twitter:@elonue

 

Yorumlar1

  • gül 5 ay önce Şikayet Et
    Mideleri ne kadar fetö peçetesi ve tırnağına toksa bünyeleri de o kadar adamlığa aç. çok güzel bir anlatım olmuş
    Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat