Ne oldu İstanpullarınız erken döküldü...

.

 • GİRİŞ21.05.2019 13:28
 • GÜNCELLEME23.05.2019 09:45

Kelek bir karpuza diyalog yazsanız daha anlamlı olurdu diyeceğim rezillikte olaylar o derece.. Olayları bazen uzaktan izlemeyi seviyorum lakin hiçbir şekilde miyop kalamıyorum. Ortalık kan şakıyan bülbüller ve ona patinaj yapan plastik güllerle dolu artık. Bu durumda elde avuçta kalan dirayetle esmeye devam edeceğiz.

 

 

CHP’nin İstanbul deneği beyi, denek diyorum bilumum terör örgütleri karışımından kısa süreli olan oluşum, insansı robot, kandilden kumandalı.. filan yazmıyorum. Denek diyorum. Bakın herkes o adama neredeyse gülücük emoji çuvalıymış gibi yaklaşırken bir şeyi ıskalıyordu o da “ Pillerinin ne zaman biteceği” sorusunda gizliydi. Bir insan yapmacıklıkla imitasyon sevgi fallarıyla deşarj oluyorsa dürüstlükten değil sahtekarlıktan şarj oluyordur.

Dün Ahmet Hakan’ın programında izledim . Oyun hamuruna maruz kalmış odun hamuru gibi konuşulanlara sabitlendim. Denek bey telaşlıydı, repliğini unutmuş müsamere bebesi gibi yalpalamaya başladığında anladım ki artık tekne fırtına olmadan alabora olacağı korkusuyla yaşıyor. Ahmet Hakan daha pike yapmamıştı ama denek bey gargara yapmaya başlamıştı.

 

 

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ya iftira atma müsabakasında fazla solo kaldığı için, kalbim kırılıyor lütfen konuyu değiştirelim diyerek şov dilendiğinde anladım ki oyun bitmiş sezon sonu indirimler çoktan başlamış.. Bırakın arkadaşlar hata yapmasına izin verin şu an emekliyor tıpış tıpış büyüyecek yalanlar sahne sonundadır unutmayınız..

Siz, Demirtaş’ın kan çizgisini beğenirken Karbelada Yasinlerini Hüseyinlerini kaybeden annelerin kalpleri kırılmıyor muydu? Siz konuyu değil cüssenizi vicdanla adaletle değiştirin.

Sizin maskeniz de Fetönün ceket üstünden ölçülen tansiyonu gibi düşüşte.

Sizin o sevgi böcüklü cümlelerinizin samimiyeti de günde 60 kez yapılan hızlandırılmış iftarlı chp paketi gibi sezonluk!

Sizin kucaklayıcılık da geç açılan paraşüt gibi havada asılı kaldı.

Siz bu hikayede “ Başkası yapsın sen kon kelebeğisiniz”..

Çatırdıyorsunuz , biraz da nem aldınız galiba.. Fazla tekrara düşmenizden sebep kırık da fazla çıkık da . Ya bu erken dökülen İstanpullarınız ? Hemen trafiğe bakalım..

Yalan: Yoğun,

 Gerçek: Akıcı..

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter:@elonue

 

 

  

 

Yorumlar12

 • arımlı 8 ay önce Şikayet Et
  ve gerçek aynı zamanda yakıcı
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Eyvallah 8 ay önce Şikayet Et
  Eyvallah
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Yüreğine sağlık allah razı olsun kardeşim
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • aalonecanary 8 ay önce Şikayet Et
  eline,diline,yüreğine ve kalemine sağlık... kalbimin tercümanı olmandan memnunum. allah razı olsun.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Perihan 8 ay önce Şikayet Et
  Sizi seviyorum,Rabbim ömrünüze bereket versin amiiiin
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat