Şu panik Ataklı'yı bağlayın yerli otonun altında kalacak!

.

 • GİRİŞ30.12.2019 10:21
 • GÜNCELLEME01.01.2020 09:21

Bunların haline gülmekten ölenlere mezar sponsoru olmak istiyorum. Öyle sıyırdılar ki Veteriner Ambulansıyla götürsen burası güzelmiş deyip yal servisi isterler. İnsan sırf şunları kudurtmak için bile her dakika küçük milli ev aletleri üretir o derece.

 

 

En son yerel gözlük camından ekran yapıp orada böğüren bir herif vardı. Panik Ataklı, hareketlerini gördünüz mü bilmiyorum. Gömleğini düz giymiş ama beynini tersten takmışlar. “ Yapamazsınız diyordu” yapamazsınız dediği saatlerde de Ülkenin Cumhurbaşkanı direksiyon başına geçmişti ki Allah bu ülkenin direksiyonun da ayırmasın.

Faprika nerede deyip uuuuluyorlar. Fabrikayı görseler , ürün nerede diye ürüyecekler. Örnek ürünün ne olduğunu bilmiyorlar bu beyinle salyalar saçıyorlar lakin Allah’tan arabanın silecekleri iyi çalışıyor.

 

 

İnsan oluştuğu yerin numunesidir. Biz bu türleri görüp “ Hayvanat bahçesi”  nerede diye soruyor muyuz? Sormuyoruz .

Diğer HDP’li canlı da “ Pilli araba” deyip dalga geçiyordu en son. Sen o dalga geçtiğin arabanın paspasını üret önce , kaputa sıkışmış enik gibi alarm vereceğinize takdir etmeyi öğrenin diyeceğim ama sizdeki milli damar bile mayınlı.

Yürüyen tüpçü kamyonu gibi bayır aşağı dökülüyorsunuz . Araba neredeyse kahvenizi nasıl alırsınız diye soracak o derece muazzam lakin bunlar kafayı yemekte öğün atlamadıklarından gördüklerini gömmek istiyorlar.

Bizans kafaları, duşbaşları, Panik Ataklıları, Temelli temelsizleri, büyükbaş casusları kızdırmak istiyorsanız bu topraklardan bir cevher çıkarın. Bunların alkışını almak istiyorsanız Aşık Veysel’in sadık yârini küstürün onu yaralayın işte o zaman sizden mükemmeli olmaz.

 Gülün geçin bunlara farz edin ki, tımarhanede tenefüs zili çalmış onlar da okul kırıyorlar. Gülün geçin bunlara farz edin ki, ibretlikler galerisi açılmış siz de ikinci el bir ibretlik arıyorsunuz. Gülün geçin bunlara farz edin ki, şehrin elektriği kesildi mum koyacak boş kafataslarına ihtiyaç var kısa süreli abajurlar..

Artık bunlar için ciddi laflar sermayesini harcamıyorum. Atık, kullanılmamış, bir cümlenin eskisi, bir beyin rüzgarı... Depoya iniyorum rutubetli beyinler için rutubetli laflar reyonundan ucuzuna cümleler seçiyorum.

Gülün geçin.

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com

Yorumlar26

 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Helal, bu ne müthiş kalem
  Cevapla
 • LEVENT 3 ay önce Şikayet Et
  onlar bakıp görmemezlikten gelirler. bumlar benzemezler şatosunun cardonları.akıl şart!
  Cevapla
 • şevki çakır 3 ay önce Şikayet Et
  Biz gibi leri güldürüyor mutlu ediyorsunuz ya elinize sağlık kaleminin mürekkebi bol olsun bacım
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ÇAKIR 3 ay önce Şikayet Et
  Daha fazla ne denebilir ki kalemine sağlık
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Halil YÖRÜKOĞLU 3 ay önce Şikayet Et
  Ne güzel bir yazı gülmekten gözümden yaşlar geldi. Elinize sağlık.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat