Ayılana gazoz bayılana FETÖ'nün yalanmış çayı

.

 • GİRİŞ03.01.2020 13:00
 • GÜNCELLEME06.01.2020 08:46

Eğer geberip gitmiyorsan kalıp hesabı ödeyeceksin Harun..

 

 

Bizi ne kurtaracak? Yaşıyoruz işte, nefesimiz hakikatin cam gözünde buhar. Neler gördük. 15 Temmuz gecesi babasının yatağında uyuyup onun ölmüş kollarını fatihayla sıvazlayan çocukları gördük. Bir de leşleri gördük. Öyle leşler ki vurdukları mazlumların zalimi leşler. Hepsi bu it yalında et parçası kemiren cellatların karşısında adam gibi ölmek isteyen yiğit. Hepsinin son nefesi şehadetin güvertesine yanaştı. Hepsinin gözünde evlatları bir yaştı.

Unutuyor muyuz? Asla. Allahın şahitliğinden başka sığınacak şehadetimiz var diyerek yürüdüler. Ara ara izliyorum o görüntüleri. Oğlum senin çocuğun olacak diyerek yerlerde sürünen anne sesiyle doluyorum. Ölmüş babasını kolundan çekerek evine götürmeye çalışan Temmuz yetimlerine sarılıyor ellerim.

 

 

Soruyorum, en alçağın yüzüne yükselen sesimle “ Biz o gece ne yaşadık”. Evlerden eksilen anneleri mi yazsam. Mutfaktan koşup kapıya bakamayan şehadet annelerini mi sarsam kalemime. Bütün bunları düşünürken bir yapışık salya bulaşığı video düşüyor önüme. Arnavutlukta 5 ay hapis yatan fetö firarisi Harun Çelik Mit operasyonuyla yakalanıp Türkiye getirilirken itliğe namzet arkadaşları bağırıyor “ Harun bayıl Harun , bayılma numarası yap Harun ..

Allah belanı versin Harun , sen bayıl Harun , annesiz kalan evlatlar içleri acıyla kıyılmasına rağmen şehadet bayrağını yere düşürmemek için dimdik dursunlar sen bayıl Harun! Onlar ölmemek için bayılma numarası yapmayıp şeref tabutlarına yığılsınlar, sen bayıl Harun .

Onlar sizin yalanmış kurşunlarınız karşısında kaçacak deliklerin alnını karışlasınlar sen Fetö’nün eteklerine cüsseni sar bayıl Harun.

Sen Ebu Cehil’in dişleri arasında çiğnen geviş geviş gevşe bayıl Harun, gebermeyeceksen hesabı kapat defol Harun!

Şu yaşadıklarımıza bakar mısınız? 15 Temmuzun şanlı gazileri acılarına rağmen vatan toprağı gibi dikler, bunlar Hatun eteklerine allı dallı gül gibi bayılacak yayılacak yer arıyorlar.

Siz adamsanız , it gübresine takım elbise giydir sizden daha adamdır. Sizi şerefli insanların yanına kapatsak bünyeniz karbondioksit gazı basılmış ısırgana dönmezse namerdim .

Bayıl Harun bayıl ,

Ayılana gazoz, bayılana terli Fetö terliği .. Koklayarak eri Harun..

Esra Elönü

elonue@gmail.com

Haber 7 Twitter@elonue

Yorumlar11

 • vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Ömrümüze sağlık Esra ablam.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • mumi 3 ay önce Şikayet Et
  helal sana cesur yurek Esra hanim
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yakup 3 ay önce Şikayet Et
  helal sana cesur ve imanlı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • KARADERELİ 3 ay önce Şikayet Et
  Esra Hanım, yüreğinize sağlık, Allah sizlerden razı olsun.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • RABİA 3 ay önce Şikayet Et
  bu münafıkların hala ALLAHTAN korkmadıklarını, puta tapar gibi iblis ile yarışı bırakmayan gülene biat etmelerini, bayılma numaralarını bile ondan aldıkları dönemin bitmediğini anlıyoruz malesef...olsun ALLAH sabırla yaptıklarını gözlüyor, o, en yüce hakim vede her zerrenin şahididir vesselam. yazılarınızı bugün ibretle okudum esra kardeşim, tebrikler.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat