Arap kadını asaleti senden mi öğrenecek Arıtman?

Arap Kadını asaleti Hz. Hatice’den gördü, şerefi Hz. Ayşe’den bildi, sizin öğreteceğiniz cehaletten mahrum kalsınlar, hiç kayıp değil..

 • GİRİŞ17.02.2011 06:42
 • GÜNCELLEME17.02.2011 06:42

        Sümerli fahişelerin örtüsü bile senin zihniyetinden temizdir.

Madem mesele kadın meselesi, madem ırkçılığın ve ayrımcılığın kıl köklerine kadar inip çuvaldızı da iğneyi de Arap Kadınlarına sapladınız bu başlığın acısına da katlanacaksınız!

 Zihniyetinizin Arapça karşılığı torna vidadır. Arap Kadınının sıkı sıkıya bağlı olduğu inancını elitist manevralarla gevşetmeye bilemeye çalışmak tornası sizden sorulan işgüzarlığın faşizanlığın tezahürüdür.

Arap Kadınları gibi olmak istemiyormuşsunuz bakalım Arap kadınları sizin gibi olmak istiyor mu? Arap Kadınları kölelik ve cariyelik arasında gidip gelen  siyahi pinpon topuna gururla benzemek isterler lakin size benzetilmeyi isteyecek kadar onursuz da değildirler. 

Kılıçdaroğlu bir gün gelir demokrasi terminalinde çark ederse ki etmiştir bu durumda kılıç düşer Daroğlu Turizm şirketi kurup hac umre sefer işlerine dalarsa seni o topraklara hayrına götürsün aşağıladığın Arap Kadınlarıyla yüzleşince Türklüğünden mi utanacaksın kadınlığından mı? Çağdaşlığından mı utanacaksın yoksa dogma kültürü geniş cahilliğinden mi?

Eğer Arap Erkeklerinin bu kadınları kıstırdığını hapsettiğini düşünüyorsan sen de Türkiye’de başörtülü kadınları aşağılayarak kıyının öbür tarafına postalayarak zihninin erkek hormonlarıyla çalıştığını gözümüze sokan vekilsin.

Fark var mı? Başörtülü kadınlar evlerinde otursun diyen zihniyetinle kadın evde otursun diyen egemen Voltran erkek zihniyeti arasında bir fark var mı? Yok, yani erkek egemen toplumu lime-lime edip kafa göz gericiliğe dalıyorsunuz da onların despotluğunu aratmayacak yumruğunu neden kadın hakkı savunma torbası olarak yutturuyorsun sayın vekilim!

Muazzez İlmiye Çığ’ın vatandaşlık tepkilerim adlı kitabında bahsettiği, Sümerli fahişeler grubuna rahatlıkla koyduğu başörtülüleri vekilliğinin yağları eriyinceye kadar aşağıla. Aklın bağırsağında bile erimeyecek bu yakıştırmayı tarihi oyma referanslarla onaylamaya çalış,  Başörtülü vatandaşın birine “seni beceririm seni parçalarım” diyerek üslupsuzluğun incilerini dök, sonra da o incileri toplamak için üslup ayarı ver!

Hık mık etme lügatine göre zönk bile olamazsınız. Arap Kadını asaleti Hz. Hatice’den gördü, şerefi Hz. Ayşe’den bildi, sizin öğreteceğiniz cehaletten mahrum kalsınlar, hiç kayıp değil..

Esra Elönü - Haber 7
eelonu@mynet.com

Yorumlar78

 • Kamil 7 yıl önce Şikayet Et
  size ne arap kızlarından ,kadınlarından. evet türk kadın ve kızlarının bir kısmını modernleştirdiniz şimdi araplarda sıra öylemi,doğru söylüyorsunuz onlar denize yarı çıplak erkeklerle birlikte girmiyorlar,mini etekte giymiyorlar,dekolte de giyinmiyorlar zavallılar öyle eziliyorlar ki çoğunun emrinde son model jip ler var ama siz illa gidip en fakir varoş mahallelerini bulup buradan eleştiri yapacaksınız,yahu siz hiç g.doğunun mezrasını gördünüz mü,oradaki kadınlar nasıl yaşar hiç mi merak etmediniz,hiç bilmediğiniz konularda atıp tutuyorsunuz
  Cevapla
 • K..MURAT 7 yıl önce Şikayet Et
  mesela. arap kadını burkadan, yüzü kezzapla yakılmaktan kurtulmuşmudur...
  Cevapla
 • K..MURAT 7 yıl önce Şikayet Et
  çarpıtmayalım... şu anda arap kadınları sizce bütün demokratik haklara sahiplermi. mesala araba kullanabiliyorlarmı kocası olmadan çarşıya çıkabiliyormu ve ve...
  Cevapla
 • SULTAN-i ALEM 7 yıl önce Şikayet Et
  Kurban Olayım O SADET GÜNEŞİNE..... Ne Nebinin Hanımları, Nede Kızları Her kötü sözü yada niteliyci davranışıı hat da, hakaretleri bile Dine maal etmişlermi acaba...Ben Beni aydınlatan bana bilmediğimi yada, sorgulamadığımı sorgulatan, bir haber sitesi olduğunu düşündüğüm için burdayım. Biraz da mecburum aslında. ama siz esra bu sitede nedense reyting peşindesiniz.,hissi uyandırıyorsunuz ve ben nedense bundan kendimi kurtaramıyorum.Belki yazım dilinizi biraz değiştirirseniz cümleler, kemiler, anlam bakımından çok iç içe giriyor.
  Cevapla
 • abayrak 7 yıl önce Şikayet Et
  yorumlara bakıyorumda.... heralde bazıları sırf bu bayanın yazılarına muhalif yorumlar yazabilmek için üye olmuş haber7 ye. Daha önceki yazılarından da bir kaçını okudum benimde düşünceme aykırı olan banada ters gelen şeyler yazmış doğrudur fakat yukarıdaki yazıda bunlardan hiçbiriyle alakalı değil. Hz Aişe den örnek vermesi çokmu büyük terbiyesizlik ? Densizin birinin ağzının payını vermiş bencede ama yanıldığı bi nokta var tabi. Arap kadınları zannettiği gibi okadar da sünnete riayet etmiyolar.Ltfn CeHaPe mantığıyla yorum yapmayın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat