Yalan Dünya 24. bölüm - fragman

Kanal D'nin geçtiğimiz yayın dönemine damgasını vuran komedi dizisi "Yalan Dünya", bu akşam (28 Eylül Cuma) yeni bölümleriyle yeni sezona başlıyor. Yalan Dünya 28 Eylül Cuma 20:00'da Kanal D'de...

Yalan Dünya 24. bölüm - fragman
Yalan Dünya 24. bölüm - fragman
GİRİŞ 28.09.2012 10:45 GÜNCELLEME 28.09.2012 10:45

Senaryosunu  Gülse Birsel'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Jale  Atabey Özberk'in yaptığı, müziklerini Nil Karaibrahimgil'in hazırladığı "Yalan  Dünya", geçtiğimiz sezon olduğu gibi, yeni sezonda da yine Cuma akşamları saat  20.00'de ekrana gelecek.

Başrollerini; Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal  Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem  Sak, Gupse Özay, Derya Karadaş, Ece Ercan ve Gönül Ülkü'nün paylaştığı dizinin  oyuncu kadrosuna yeni sezonda, Nurhayat'ın ağabeyi Bünyamin karakteri ile Okan  Çabalar da dahil oldu. Büyük bir özlemle beklenen "Yalan Dünya"nın yeni sezon  ilk bölümünün konusu şöyle; Rıza'nın nikahtan kaçması büyük skandala neden olur.  Gelinliği ile ortada kalan Nurhayat'ı kimse sakinleştiremez. Herkes Rıza'yı ararken o ise Deniz'i bulmak için İzmir yollarına düşer. Fakat numarasını değiştiren Deniz'e ulaşmak hiç de kolay değildir.

Ege sahillerinde tatil yapan  Bora, Açılay ve Emir de ona yardımcı olmazlar. Yaşadıklarını hazmetmek için  psikologlara giden Nurhayat'a bir sürpriz de abisinden gelir.  İtalya'da  yaşayan abi Bünyamin, düğünün iptal edildiğini öğrenince İstanbul'a gelme kararı alır. Yaz tatili için yazlıklarına giden Kocabaşlar, orada da bir türlü rahat  durmayan Orçun yüzünden zor anlar yaşarlar. İstanbul'daki işleri yoluna koyma  bahanesi ile onlarla gitmeyen Selahattin ise Tülay ile adeta balayı yaşamaktadırlar. Fakat balayı, Rıza'nın dönüşünü haber alan Kocabaşlar'ın  zamansız gelişi ile son bulur. Nurhayat'ın mimar olan abisi Bünyamin ise ünlü  bir mimar olarak Kocabaşlar İnşaat'ın kapısını çalar. Sezonun açılması ile  birlikte Fırat'ın Yazgısı'nın da yeni dönem çekimleri başlar. Ancak dizi  senaryosunu ellerine alan Deniz, Açılay ve Emir şok geçirir. Hem Rıza'nın hem de  Deniz'in peşine adam takan Nurhayat, intikam almak için harekete geçer. Koca  yaz, Deniz ile bir türlü konuşamayan Rıza ise, her şeyi anlatmak için fırsat  kollamaktadır.

Yalan Dünya 24. bölüm - fragman... 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
CHP'den açıklama: Adayımız Erdoğan'ı çıldırtacak
ABD: Çekilme yok, işi daha da büyüteceğiz!