TÜM YORUMLAR

Terör vatandaşın gündeminden çıktı
Terör vatandaşın gündeminden çıktı
GÜNCEL
02 Mayıs 2013, 05:46
Terör vatandaşın gündeminden çıktı
MAK Danışmanlık'ın yaptığı ankete göre, vatandaş öncelikli sorunlar arasından ilk kez terörü çıkardı. Halkın yüzde 61'i çözüm konusunda hükümete güveniyor.
YORUMLAR 14
 • Zannımca 6 yıl önce Şikayet Et
  terör gündem miydi ki?. sizce de terör vatandaşın gerçek gündemi miydi ki? yoksa devlet babanın başaramadığı mevzuların üstünü örtebilmek için oluşturduğu suni gündem miydi? bence vatandaşın gündemi, iş, aş, evlenebilmek, çoluk çocuk beslemek, işsizlik!!
  Cevapla
 • Osman Selim 6 yıl önce Şikayet Et
  Anketlerde manipulasyon yapiliyor.. Buyuk Turk millete bir psikolojik haraket yapilmaktadir.
  Cevapla
 • kadir yıldırım 6 yıl önce Şikayet Et
  seçime kadar ak parti oyu artar. aksini bekleyenler gitsin tren garında vapur beklesin daha mantıklı..
  Cevapla
 • Haluk 6 yıl önce Şikayet Et
  Anketler doğrudur. Terör bitiyor çok şükür şimdi vatandaşın cebine para koyma zamanı geldi işçiye, memura, emekliye. Yoksa Bankalar birinci sorun olacak Ülkede, pekaka dan daha fenadır o! :D
  Cevapla
 • ali erdem 6 yıl önce Şikayet Et
  anketler gerçeği yansıtmıyor. anketler gerçeği yansıtmıyor gerçek anketi ancak halk verir
  Cevapla
 • Devrim ALCALI 6 yıl önce Şikayet Et
  MHP-CHP ile ittifak yapmış her yerde yalanlarla iş çeviriyor. iftirayla yalan haberlele kimseyi kandıramzsınız..millet eski millet değil teknoloji ileri yalancının mumu artık yatsıya kadar bile yanmıyor....beir kere ister inanırsınız isterseniz seçim sonucunu beklersiniz görünen köy klavuz istemez Akparti her haliyle Allahın izniyle %50 leri geçer bundan sizlerde eminsiniz aslında.ama sizin beklediğiniz sadece bir rüzgar esermi beklentisi....bu beyhude bekleyişidir...
  Cevapla
 • yaşar Gürakan 6 yıl önce Şikayet Et
  %51. AKP anket şirketleri aracılığı ile millete %51 i yutturmaya hazırlanıyor.. Amöa başaramayacaklar....
  Cevapla
 • E.narin 6 yıl önce Şikayet Et
  TERÖRÜ İCAT EDENLER MAKSATINA ZATEN ULAŞMIŞLARDIR !. Türkiyenin asıl sorunu geçim derdidir, işsizliktir ve milletin resmi tefeci olan bankaların elinden kurtarmaktır.Yıllık faiz lobisine ödenen 50 katrilyonun son bulmasıdır.İstihdamın türkiye geneline yayılmasıdır.Acil tedbir olarak bankalara borçlanan milletin bir an önce ordan kurtarmak ve kredikartı mağdurlarını bir şekilde hayata bağlamak gerekir.Sistem çeşitli enstürümanlar üretebilir devletin elinde olan bankalarla bir çare üretilebilir. Hani derler ya sinirlenen insanın aklının 3/2 yoktur maalesef borçlu insanlarında durumu aynıdır ve bu sıkıntıdan kurtulmak için devlet yardımcı olmalı
  Cevapla
 • Berlin Maras 6 yıl önce Şikayet Et
  @Ahmet Kemal. Ahmet bey size tamamen katiliyorum, AK Parti cok iyi seyler yapti ama birikmis sorunlar 10 yilda hala bitmedi, daha cok calismamiz lazim.
  Cevapla
 • Mehmet ARSLAN 6 yıl önce Şikayet Et
  Hikaye. Arkadaşlar bu anket hikaye.
  Cevapla
 • Cem Erkan 6 yıl önce Şikayet Et
  sayın turan gümüş. saadet + büyük birlik demişsiniz. ne güzelde demişsiniz.ancak gözünüzden kaçan bir konu var.karşı taraf topyekün üstümüze geliyor.hep birlikte hareket ediyor. bilinçli insanlarında artık tek yürek olması gerekmezmi. en azından şu zor süreci elbirliği ile atlatmamız lazım değilmi. rahmetliler erbakan hoca da muhsin başkanda zamanında şer cephesine karşı hep birlikte hareket edilmesi gerektiğini söylediler ve bir çok defalar öyle yaptılar. zaman partizanlık zamanı değil.şer ve hayır karşı karşıya. bi el verin.İslama uygun olan da budur. Milli kültürümüze uygun olan da budur.bu sürecin başarıya ulaşması tüm milletin tek yürek olmasıyla mümkün olacak.mutlu sonda tüm milletimizin faydasına olacaktır.
  Cevapla
 • Ahmet Kemal 6 yıl önce Şikayet Et
  yeni büyük sorunlar. 1- bankaların vatandaşları borç ve faiz batağına sürüklemesi. 2-gizli ve tespit edilemeyen yoksulluk. 3- konut kredileri ve artan konut fiyatları.3-çalışma koşullarının kötü olması kayıt dışı ve kaçak istihdam.. 4- yerel yönetimlerde yapılan yolsuzluklar ve yersiz yatırımlar..5-tarım topraklarının hızlı betonlaşma ve kentleşme tehdidi ile karşı karşıya olması..6- artan enerji ihtiyacı ve yerli kaynaklar için yeterli yatırımların yapılmaması..
  Cevapla
 • mehmet 6 yıl önce Şikayet Et
  problemler bir bir çözülüyor!. işsizlik bir numaralı problemdi epey mesafe alındı hatta bazı yerlerde işçi bulunamıyor. eğitim problemdi güzel şeyler yapıldı önündeki engeller kalktı demokratik eğitim ortamı oluştu. sağlık problemdi hem de ne problemdi! ALLAHA şükür birinci sınıf sağlık hizmeti veriliyor vatandaşa. ulaşım problemdi güzel şeyler şeyler yapıldı. terör baş belasıydı hamd olsun ümitvarız! yav ne istiyorsunuz bu AK PARTİDEN??? EY GÖZÜ KALBİ KULAĞI MÜHÜRLENMİŞ İNSANLAR size rağmen yola devam!
  Cevapla
 • turan gümüş 6 yıl önce Şikayet Et
  saadet + büyük birlik. artık birlik kaçınılmaz olmuştur.zamanında yaşanan birliği tekrar resmi olarak tesis etmeliyiz.
  Cevapla