TÜM YORUMLAR

Bütün ehliyetler değişiyor!
Bütün ehliyetler değişiyor!
GÜNCEL
01 Haziran 2013, 09:11
Bütün ehliyetler değişiyor!
Hükümetin bir süre önce tartışmaya açtığı ehliyet yasasındaki değişiklikler, yeni hazırlanan “torba” teklife girdi. Buna göre, uluslararası sürücü belgeleri dünyanın her yerinde kullanılacak.
YORUMLAR 7
 • hasan yılmaz 6 yıl önce Şikayet Et
  son kullanma tarihli ehliyet..... bu nasıl iştir bilinmez.şimdi bir de ehliyet yenileme işi ile uğraşacak millet.daha yeni değiştirdim ben ehliyeti .küçücük kart parçasına 101 TL aldılar ayıptır.hiç bir yönden avrupaya doğru gitmezken niye ehliyetleri benzetmeye çalışıyoruz.şimdi ver 101 tl daha soy vatandaşııı
  Cevapla
 • KÜBRA DUDU 6 yıl önce Şikayet Et
  kbrfm. Bu teklif bu yaz için geçerli mi acaba ?
  Cevapla
 • Hakan 6 yıl önce Şikayet Et
  iyi bir haraç toplarsınız yine. Zıt pıt herşeyi değişiyorlar.. her seferinde de yüklü miktarda para alıyorlar.. hava parası başka bir şey değil... bugün E sınıfı bir ehliyet için 600 küsur lira yatırmanız gerekiyor.. ekstra masrafları daha var. Vatandaş ... gibi dışarda çalışacak, her türlü cezayı ödeyecek fazlasıyla, her iş için uyduruk kağıtlar çıkarmışlar, hepsi için ayrı para alıyorlar.. sözde edevlet çalışıyor. .edevlet i devlet daha iyi para toplasın diye yapmışlar.. yoksa vatandaş ilk planda değil.. artık Türkiye değişti, artık sessiz kalınmamalı böyle şeylere.
  Cevapla
 • TurQuaZ 6 yıl önce Şikayet Et
  zaten. ehliyetimin değişme zamanı gelmişti. kaç para vereceğiz siz ondan haber verin. vergi kdv stopaj çevre vergisi eğitime %500 katkı payı trt payı vs vs vs toplam ne kadar tutuyorsa veririz.
  Cevapla
 • 365 6 yıl önce Şikayet Et
  anca şikayet ediyoruz. yok şöyle aldım yok böyle basit aldım anca şikayet ediyorsunuz. sizi sınava sokan hoca şunu yap deyip yapamadığınızda eleyincede açıyorsunuz azını başlıyorsunuz vay ben o hocanın........ diye. kusura bakmayın arkadaş alırken kıvranıp sonrasında boş konuşmayın. devlet ne sebebden olursa olsun isderse park cesazı 1 yılda 5 defadan fazla ceza yiyen ehliyetine el koymalı bakın o zaman nasıl kurallara uyarsınız.
  Cevapla
 • Gülderyası 6 yıl önce Şikayet Et
  Benim de bir ehliyetim var.... Ehliyeti nasıl alırken şansım yaver gitmişti.Bir iki sokağı aşağı yukarı gezdim, dedikleri gibi durdum ve aracı stop ettirmeden kalkabildim..Aynaya,kemerlere,ışıklara dikkat ettim.Sonra bu 5 dk. sürmesinde ehliyetim oldu.Asıl sorun bundan sonra başlıyor.Arabam oldu ve trafiğin içinde çaresiz kaldım.Allah'ın korumasında trafik içerisinde gerçek sürücülüğe kavuştum diyebilirim.
  Cevapla
 • kemal özyurt 6 yıl önce Şikayet Et
  nihayet. benim ehliyetimde 1988 yılının resmi var ayrıca 2 öğretmen direksiyon sınavına giriyor aynayı düzeltti kemeri taktımı koltuğuda düzelttimi bide iyi kötü arabayı kaldırdıysa problem yok ehliyeti alıyor bu ne şaçmalık yahu böyle araba kullanılırmı kusura bakmasınlar bilhassa bayanlarda çok sıkıntı var bazıları çok güzel kullanıyor bir çoğunda araç kullanma refleksi yok
  Cevapla