TÜM YORUMLAR

Bayrak yakmanın Ankara'da gerçekleştiğinin kanıtı
Bayrak yakmanın Ankara'da gerçekleştiğinin kanıtı
GÜNCEL
05 Haziran 2013, 18:35
Bayrak yakmanın Ankara'da gerçekleştiğinin kanıtı
İşte yalan olduğu iddia edilen Ankara'daki gezi parkı eylemleri sırasında yaşanan bayrak yakma görüntülerinin tamamı...
YORUMLAR 38
 • yıldırım 6 yıl önce Şikayet Et
  Anlamadım. Bayrak yakma kadar rezil bir olay olamaz.Lanetliyorum. Ancak olayın net olarak ne,nerede,ne zaman,niçin,kim tarafından olduğu ile ilgili net karar veremedim. Lakin; "Yakılan bayrağın bankadan çalınma anı" videosunu izleyince hiç bir şey anlamadım. 1.Evet bayrak çalınıyor ama çalınan bayrak yakılan bayrak mı? 2.Evet bayrak çalınıyor ama ne zaman ve nerde?
  Cevapla
 • memayaz 6 yıl önce Şikayet Et
  fitne için gerekitse her yeri bayraklarla da donatır hainler. . işlerine gelse bayrak dalgalandırılar, işlerine gelse de yakarlar. rüzgar onlar için nasil istiyorsa öyle yaparlar. maksatları hedefler ortada. yeterki fitne ateşi yakılsın. fitne için gerekirse bayraklarla her yeri de donatır hainler.. gertekirse yakarlar. gerekirse don yaparlar. bunlar insan değil. adi birer hayvann.. her yeri bayraklarla donatmak bayrak sevdalısı olmalarından değildir. fitne ateşi içindir.. gerekirse bunlar cami de yaparlar cami de yakarlar. yeter ki fitne olsun.. yeter ki ülka karışsın. adi şerefeten yokrsun hainler.
  Cevapla
 • Volkan Taç 6 yıl önce Şikayet Et
  Bayrak yakma. Bayrak yakma videosunun tamamını izledim. Ben zannediyordum ki, o bayrak orada yandı kül oldu. Videonun tamamını izleyince gördüm ki bir iki düşüncesiz bayrağı ateşe atmış ama içlerinden biri fark edince bayrağı ateşten çıkarmış. Ama gel gelelim nasıl haber yapıldığı ortada... Yorum sizin.
  Cevapla
 • mehmet akif 6 yıl önce Şikayet Et
  CHP nin bayrak sevgisine bakınız .... gerçek vatanseverler ATATÜRK ü ve BAYRAĞIMIZI beyninde taşıyanlardır....
  Cevapla
 • musa koç 6 yıl önce Şikayet Et
  DEMOKRASİ BUMU. demokrası vardı ya şimdi bende ortak kulanım alanların sokaklar,caddelerin,yoların,parkların kısacası halka açık yani bana açık olan ortak kulanım alanların baldırı çıplak veya orasını burasın açmış kılıgına kıyafetine dikkat etmeyen insanları istemiyorum bunun için sokkaklara dökülüp benim de hakkım mitig yapmak devlete dayatmak yıkıp döküp polisimize taş atmak durakları otobüsleri kamun maların yıkıp yakmak hakımızmı oluyor ben herkezin fikrine saygı duymuyalım ne geregi var ozam seçim yapılmasın yaşam alanlarında çogunluk ne istiyorsa yapalım elimiz sopa alıp kendi güvenligimizi saglıyalım demokrasi bumu yani
  Cevapla
 • Yassı Kaya 6 yıl önce Şikayet Et
  Böyle muhalefete böyle eylemci.... Ne yapsalar AKP kazanıyor arkadaş.Böyle muhalefet böyle eylemci olursa AKP sittin sene iktidardan gitmez.Vay arkadaş hiç mi kafanız çalışmaz.Herhalde ayık kafayla gezmediğiniz için böyle oluyor.
  Cevapla
 • cemal tatar 6 yıl önce Şikayet Et
  demiştim. Dün liseden bir hocam bu görüntüye mal bulmuş mağribi gibi sarılmış ve TRT'yi özür dilemeye davet etmişti. Bayrak yakanların 2010 yılında PKK lı bir grup olduğunu iddia etmişti. Ben yoru olarak PKK lılar genelde puşi takar, şalvar giyer, bu görüntüdekiler pek PKK lıya benzemiyor demiştim. Hocama saygılarla.
  Cevapla
 • Serhat Candan 6 yıl önce Şikayet Et
  TAYYİP ERDOĞAN'I NEDEN SEVİYORUZ... ???. Tayyip Erdoğan , beni adam yerine koyan , inançlarımla alay edenlere karşı beni savunan adamdır. Tayyip erdoğan başörtülü kızlarımız, kadınlarımız itilip kakılırken onları ayağa kaldıran, onlara sahip çıkan adamdır. Tayyip Erdoğan Türkiyede dindar insanlarında, en az sosyal demokratlar kadar bu ülkede yaşama hakkına sahip olduğunu haykıran adamdır. Tayyip Erdoğan,28 şubat ta boğazı nefes alamayacak kadar sıkılan, dindar anadolu insanına nefes aldıran adamdır. Tayyip Erdoğan Milletin KENDİSİDİR.. yedirmeyiz..
  Cevapla
 • Abdullah Öz 6 yıl önce Şikayet Et
  Başbakanımızın tavrına mı, Başbakanımızın varlığına mı karşılar.... %58 in tavrına mı,%58 in varlığına mı karşılar..Ünlü Sosyologlar b şıkkı demiş..Kalkıştılar,isyan başlattılar ama,başaramadılar..Başarsalardı,kendi yazacakları tarih kitaplarına,kendilerini kahraman olarak yazdıracaklardı...Başaramadıkları için ne mi olacaklar? Onu söylememe gerek var mı...Şimdi, Anayasal kurumlarımıza hesap verme günleri geliyor...
  Cevapla
 • ahmet yılmaz 6 yıl önce Şikayet Et
  yaşar gürakana. eylemlerde yakıp yıkma başladığı an masum eylemcilerin eylemi terk etmeleri gerekirdi ki biz onlardan değiliz demek için. Yanındaki taş atıyorsa oradan uzaklaşacaksın yoksa sen de suçlu olursun o oluşumun yanında olduğun için
  Cevapla
 • Abdullah Öz 6 yıl önce Şikayet Et
  Bayrağımızı yakan alçak...Yunan da yakmıştı bayrağımızı... Sonunu biliyorsun Yunanın...Bu cahil cesaretliler, belki yunanın yaptıklarını da bilmez..23 Nisan 1920 de açılan ilk meclisimizin iradesi ve kararlılığını da bilmez..Kızıl bayrak mı koyacan ,ay yıldızlı al bayrağımızın yerine, yoksa faşist bir bayrak mı..Bayrağımızı yakana çapulcu demek iltifattır...
  Cevapla
 • ZiyaretÇi 6 yıl önce Şikayet Et
  görün bakın. bu gezi parkı eylemleri ak partinin oyunu daha da artıracak. bir eylem yapmaya kalkıştılar onu da eline yüzüne batırdılar.
  Cevapla
 • yaşar Gürakan 6 yıl önce Şikayet Et
  İyi Niyetli Yaklaşım . Eylemler sırasında her türlü provakatör ve kötü düşünceli kişi olabilir.Bunların tabiki kınanması eleştirilmesi lazım. Ama bu densizleri bahane edip tüm eylemcileri suçlamak pek iyi niyetli bir yaklaşım değildir...
  Cevapla
 • Dogancan ÖZTÜRK 6 yıl önce Şikayet Et
  Ulusal!. Ulusal senin kafan iyi mi! Sen ve MHP'li arkadaşların hükümeti PKK'ya yakınlaşmakla şuçlayacaksınız, hemde PKK terör örgütünün felsefesi ile hiç bir fakı olmayan marjinal sol örgütlerin başı çektiği gösterilere katılacak, onlarla omuz omuza hükümeti protesto edeceksiniz! Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, derler adama! O zaman PKK ile işbirliği yapmakla suçladığınız, ısrarla organize bir şekilde saldırdığınız akîl adamların şuçu neydi?
  Cevapla
 • Erhan ACUN 6 yıl önce Şikayet Et
  Eyleme destek verenlere.... Gezi Parkı olayı zincirin şimdilik son halkasıydı. Nedir bu zincir? 1-Amerikan Konsolosluğuna saldırı 2-Reyhanlı patlamaları 3-Gezi Parkı olayları bu 3 senaryonun tek bir amacı vardı. Türkiyeyi Suriye bataklığına çekmek.Sizlerde gidip pisi pisine içlerine girip, onların ekmeğine yağ sürdünüz. Birde olaylara sadece bayrak yakılması gözü ile bakamayız. Hasta taşıyan ambulanslara zarar verilmesi, kamu malı olan belediye araçlarına zarar verilmesi, kaldırım taşları ile ağaç fidanlarının yerlerinden sökülmesi, camilerin içerisine bira şişelerinin atılması dükkanların ve evlerin camları ile çerçevelerinin aşağıya indirilmesi, polis otolarının yakılması olaylarını göz ardı etmek kafasını kuma gömmek ile eş değerdedir.
  Cevapla