TÜM YORUMLAR

Evlenmeler yavaşladı, boşanmalar hızlandı
Evlenmeler yavaşladı, boşanmalar hızlandı
GÜNCEL
23 Haziran 2013, 12:24
Evlenmeler yavaşladı, boşanmalar hızlandı
Türk toplumunda evlilik sayısı giderek azalırken, boşanma sayısı ise artıyor. Bu durum, Türklerin evliliğe bakışının değiştiğini ortaya koyarken Türklerin en belirgin özelliği olan aile yapısını da tehlikeye atıyor..
YORUMLAR 34
 • FRANCIZ-GURBETCI 6 yıl önce Şikayet Et
  Dunyanin sonu . Bosanma kiyamet alametlerinden biridir bu butun dunyada yayiliyor sadece Turkiye degil insan degerini bilmiyor neden kutsal oldugunuda malesef izdivac programlari bu degeri kaybetmenin bir etkisi de var :(
  Cevapla
 • şafak gündogdu 6 yıl önce Şikayet Et
  diziler ve internet siteleri . ülkemizde ahlk yosulu diziler ve bu internet sitelerine bir ayar gelmedigi surece vay gelecegimize vay aile baglarımızın başına.kızımıza oglumuza söz geciremez olduk büyügümüzü kücügümüzü bilmez oldu.
  Cevapla
 • 1905_MB 6 yıl önce Şikayet Et
  tabi yavaşlar. Evlenenlere hiç yardımcı olmuyor devletimiz. Belediyelerde bile en düşük nikah ücreti 275 tl , altın fiyatları almış başını gitmiş ve Beyaz eşya mağazaları, mobilyacılar yeni evlenen çift olduğunu öğrenince extra fiyat artırıyorlar siz önce bunların önlemini alın bakın nasıl tam tersi oluyor istatistikler.
  Cevapla
 • asil çığlık 6 yıl önce Şikayet Et
  dizi kültürü. abi bu dizi kültürü toplumun ahlaki değerlerini yok ediyor birde malesef ak partinin aile bakanı feminist bir kadın bakanı gibi hareket ediyor ak parti aile politikasında çok eksik
  Cevapla