TÜM YORUMLAR

Kılıçdaroğlu: Erdoğan Allah'a şirk koşuyor
Kılıçdaroğlu: Erdoğan Allah'a şirk koşuyor
Partiler
25 Haziran 2013, 13:10
Kılıçdaroğlu: Erdoğan Allah'a şirk koşuyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında partililere hitap etti. Kılıçdaroğlu'nun hedefinde yine Başbakan Erdoğan vardı. Kılıçdaroğlu Erdoğan'ı yine diktatörlük ve katil olmakla suçladı.
YORUMLAR 201
 • PUTURGELI 4 yıl önce Şikayet Et
  Basbakani sevmiyor olabilirsin lakin konusma tarzin, ideolijilerin,soylemlerin senin resmen bir isbirlikci vatanhaini oldugunu ispatlar nitelikte. Sn...kem.kil....dersimi bombalayanlarin atani ceddini bombalayanlarin kim oldugunu dahi soyleyemeyecek kadar basit(bak bu basit kelimesinin yerine cok farkli kelimede kullanabilirdim lakin edep ve ahlak kurallari icersinde yer almadigi icin sistem kabul etmiyor ama ki sen bir parti baskanisin konusma tarzin mahalle muhtarlarinin bile konusamaycgi bir uslup) bi admsin...senin ne mal oldugun asikar ve gun gibi ortada...kalbinden tek gecen turkiyede kanli bir devrim olmasi belki sende basbakan olursan...kirk sene gecce aklina bile gelmeyecek bir kavram bence...ama efendilerin seni iyi pofpofluyorlar...senden suruye bekci olmaz bak mecazi deil hakiiki bu senden coban olmaz...senin bir dunya fikrine bile sahip oldugumu dusunmuyorum...buraya kadar nasil geldim sarhoslugundan ayilamamissin...yuzundeki o gevsek (burdada farkli bir kullanabilirdim) gulusten belli...biraz olsun imana gelmeyi dusunsen belki hidayet bulacaksin...bu son olaylarin ulkemize vermis oldugu zarardan tek kelime bile et
  Cevapla
 • cnrdlbr 4 yıl önce Şikayet Et
  cnrdlbr. kdroğlu sen CHP nin başında oldukça AKP iktidarda kalır. ya artık anla millet senin videolarını stand up niyetine izliyor. Anayasa değişikliği referandumunda oyunu kullanamadın. aylarca hayır diye bağırdın ne oldu oy bile kullanamadın. bu ülke zamanında ayakkabısının tekini giymeyi unutup kırmızı halıda yürüyen başbakan gördü (tanıdınız siz onu) artık millet uyandı %25 oy artık yetmez. bu ülkenin %75'i bir sokağa çıkarsa dost edindiğin o ülkelere zor kaçarsın.
  Cevapla
 • ahmet altunbay 4 yıl önce Şikayet Et
  Bilim adamlarımıza çağrı. Bence bu adama DNA testi yapılsın.Büyük ihtimalle İnsan çıkmayacak.
  Cevapla
 • alat asim 4 yıl önce Şikayet Et
  YA-ŞEYH-U KILIÇDAR HAZRETLERİ. Bu durumda tayyibin cezası kaç kırbaç ola?
  Cevapla
 • sami çatalbaş 4 yıl önce Şikayet Et
  hepsi bir yana . bu herifin yönettiği bir ülkeyi hayal edebileniniz varmı. anlattıklarına kendisi inanıyormu acaba.
  Cevapla
 • Ahmet Altındiş 4 yıl önce Şikayet Et
  Bundan böyle eğer ömrümüz 2014 e çıkarsa ki bu halde çok zor oyumuzu küstüğümüz partiye sayın bahçeliye döneceğiz. Tepeden bakmak küçümsemek mücadele etmek ayıp ve kurslarla karşılık vermek yaptıklarıyla övünmek kibirlenmek gururlanmak övünmek vb.. bunlar bize yakışmaz. Onlara yakışır tamam geçmiş dönemde sayın bahçeli ellerini bağlamış deprem yardımları yok olmuş enflasyon yüzde yüzlere yaklaşmış hepsi tamam zaten bizde bu nedenle ALLAH CC ADAMI İSLAMI YAŞAYAN VAKUR MERT İMAN ÖNDERİ OLARAK KENDİLERİNİ ÜÇ DEFA ÜST ÜSTE BAŞBAKAN SEÇTİK. Ama gördük ki yanılmışız şan şöhret övülme hangi nefse yapılırsa yapılsın sonuç hep aynıdır. Bundan böyle eğer ömrümüz 2014 e çıkarsa ki bu halde çok zor oyumuzu küstüğümüz partiye sayın bahçeliye döneceğiz. Çünkü O Haşa Dini Mübin'i C.C kullanarak meydanlara inmedi. Kullanmadı ağlamadı Mukaddesatımızı Siyasete Alet Etmedi. Ya Pensilvanyadaki Hoca Efendi. Eğer Hakikaten ALLAH CC ADAMI İSE İSRAİLİN AMCASININ VATANINA HİCRET ETMEZDİ. Oradan hükmetmezdi.
  Cevapla
 • kadir kaya 4 yıl önce Şikayet Et
  iftiracı. tayyip dünyanın 5. zengini diyorlar, bak hala iftira ediyorsunuz tayyif erdoğana, iftiranın kul hakkı olduğu bile umurunuzda değil, sanıyorsunki ben iftira ederim, gıybet ederim, hiç bir zarar görmem, ölde bak kul hakkının ne olduğunu orada anlarsın, bakalım bu yalanlarının hesabını veriyor musun vermiyor musun. imam gazaliden örnek veriyormuşsun, ne diyor imam gazali, gaybdan geldik gayba döneceğiz, istesende döneceksin, istemesende, istesende yalanlarının ve iftiralarının hesabını vereceksin, istemesende.
  Cevapla
 • zafer enes 4 yıl önce Şikayet Et
  KE-MAL. 1- Ke-mal'in hiç namaz kıldığını duyan varmı. 2- hiç cuma kıldığını gören varmı 3- içki haramdır yasaklansın dediğini duyan varmı. 4- çocuklarımıza küçüklüğünden itibaren siyer ve kuran dersi vermek lazım dediğini duyan varmı. 5- dünyadaki müslümanlara yardım edelim dediğini duyan varmı. 6 7 . . . 999- filistin bizim davamızdır dediğini duyan varmı. 1000- Rabbim CHP zihniyetinden ülkemizi muhafaza etsin.
  Cevapla
 • Gürsada 4 yıl önce Şikayet Et
  ELE VERİR TALKINI KENDİ YUTAR SALKIMI; SİZ KENDİ HESABINI HAZIRLAYIN GASPÇILAR. Sizin bölmediğiniz anı ben hiç yaşamadım. yaşım 55 daha hala sizin yüzünden Hacettepe mezunu kız kardeşim tesettürü ile Kendi inancı doğrultusunda kamuda çalışamıyor. Hep sizin arka bahçe yaptığınız kurumlardaki insanların kararları yüzünden. Şimdi gider bir kanun teklifi verirsin bunun kalması için. Birde torpil yani mülakat yapılan KPSS sonrası olay var bunu da kaldırılması için yasa teklifi verirsin :yoksa susarsın Kul hakkının daniskasını yiyorsunuz. Hele o katsayı zulmü ile hayatlarını kararttığınız insanlar.
  Cevapla
 • yağlıdereli 4 yıl önce Şikayet Et
  YENİDEN AK PARTİLİ OLDUK. Sen Konuştukça sy. Kılıçdaroğlu bizim gibi milliyetçiler yeniden akp li olduk. yakında hiç taraftarın kalmayacak. kelaynak gibi kalacaksın. Seni destekleyen Bütün dünya gevurları Tayyibi destekleyen Allahın temiz kulları
  Cevapla
 • Ahmet Altındiş 4 yıl önce Şikayet Et
  Bizler Sayın Erdoğanı istikameti güzel dürüst ALLAH CC ADAMI OLDUĞU İÇİN BAŞBAKANLIĞA LAYIK GÖRDÜK. . İnsan başına gelen zulümden kurtulduğunda rahatlık verildiğinde geçmişi çok çabuk unutur oluyor. Nimetleri yan büküyor hep daha fazlasını ister oluyor. Sanıyor ki ALLAHU TEALA CC kendisi affediyor ve üstünlerden Salihlerden kılıyor kibir işin içine girince de ALLAHU TEALA CC da Sapıttırıyor şeytanlar tüm yaptıklarını yaldızlar oluyor. Çünkü ALLAHU TEALA CC kibir ehlini asla sevmez. Mütevazi olmak Sukut etmek Rahman gibi Engin Olmak Varken bakıyorsun sürekli ağız dalaşı laf yetiştirme mücadele etmekle uğraşıyor. Bizler Sayın Erdoğanı istikameti güzel dürüst ALLAH CC ADAMI OLDUĞU İÇİN BAŞBAKANLIĞA LAYIK GÖRDÜK. Ama şimdi Sayın Erdoğan çok farklı zulme uğradığında hatta çok yakın geçmişte mhp ve chp için sarf ettikleri her şeyi yaptı bile. Şu an en kötüsü her yaptığıda doğru. Eğer muhalefet tarafından geçmişte yapılsaydı vay dı hallerine. ALLAHU TEALA CC NEYLERSE HEP GÜZEL EYLER.
  Cevapla
 • GERÇEKLER 4 yıl önce Şikayet Et
  Kıt, olmayan aklıyla bu çapulcubaşı fetva vermeyi de nerden öğrendi ? Kimden akıl alıyor ? 2. 1 ay bile olmadı CHP olarak T.C. polisinin anasına küfrettiklerini inkar edip unutturmaya çalışmak, hangi yüzle polise direktif vermeye kalkıyorsun ? İnsan da Utanma olur, yüzü kızarır insanın. Hem üstelik ülkeni AB ye sürekli şikayet etmekte başta CHP olarak geri kalmayarak, ve bir zamanlar Mollalar İran a diyerek Türkiyeyi satarak sizler kaç paralık adamlarsınız? Şimdi de kalkmış utanmadan, sıkılmadan Polise emre itaat etmeyin diyebiliyorsun. Sen önce kendi meşruiyetini sorgulamalısın !
  Cevapla
 • GERÇEKLER 4 yıl önce Şikayet Et
  Kıt, olmayan aklıyla bu çapulcubaşı fetva vermeyi de nerden öğrendi ? Kimden akıl alıyor ? 1. Fikri olmayanın zikr de olmaz. Fikir üretemeyen Hep Seviyesiz, ucuz siyasetle, sadece konuşmuş olmak için konuşmak, T.C. Başbakanına "sen kaç paralık adamsın" diyerek seviyesizce papağan gibi hakaretleri tekrar tekrar salya saçarak başkalarından aldığı ve hala almakta olduğu akıl ve direktiflerle eyleme gidiyoruz diyerek insanları kışkırtmalarla ve tahriklerle memleketi yaktırıp yıktırdığına inkar etmek, İnsanları tedirgin edip huzurunu bozup kargaşa çıkararak Bozgunculukta en önde gitmek,
  Cevapla
 • Ahmet Altındiş 4 yıl önce Şikayet Et
  Söyleyene değil SÖYLETENE C.C BAKMAK lazım 2. İnsan başına gelen zulümden kurtulduğunda rahatlık verildiğinde geçmişi çok çabuk unutur oluyor. Nimetleri yan büküyor hep daha fazlasını ister oluyor. Sanıyor ki ALLAHU TEALA CC kendisi affediyor ve üstünlerden Salihlerden kılıyor kibir işin içine girince de ALLAHU TEALA CC da Sapıttırıyor şeytanlar tüm yaptıklarını yaldızlar oluyor. Çünkü ALLAHU TEALA CC kibir ehlini asla sevmez. Mütevazi olmak Sukut etmek Rahman gibi Engin Olmak Varken bakıyorsun sürekli ağız dalaşı laf yetiştirme mücadele etmekle uğraşıyor. Hırsla yeryüzünü inşaat alanına çeviriyor. Kanal İstanbul Sonra denizin doldurulmak sureti ile hava alanı yapma tulü emeller, bakıyoruz toplum düzelecek yerde daha da agresifleşiyor potansiyel suçlular açıkça suç makine haline geliyor. Eğer niyette amelde samimi olunsaydı toplumca böylemi olurduk. Etrafımızda ateş çemberi ekolojik sosyal felaketler
  Cevapla
 • Samet Ergül 4 yıl önce Şikayet Et
  rezil adam kılıçdaroğlu. eleştirmeye ve kendi aklınla dalga geçmeye çalıştığın adamın arkasında TÜRKİYE halkı var ve yüzde 60 a yaklaşan bir oy ile gümbür gümbür geliyoruz. Siz yırtın bir taraflarınızı yırtın bu ülkede yıllardır varsınız ama koca bir hiçsiniz koskoca bir hiç. Büyüyen ve gelişen TÜRKİYEM sizleri rahatsız ediyor batıyor ama daha çok batacak sizde bundan dolayı daha çok bir taraflarınızı yırtacaksınız. Yazıklar olsun sizlere..
  Cevapla