TÜM YORUMLAR

Gezi olaylarında polise verilecek ikramiye belli oldu
Gezi olaylarında polise verilecek ikramiye belli oldu
GÜNCEL
28 Haziran 2013, 11:56
Gezi olaylarında polise verilecek ikramiye belli oldu
Emniyet Genel Müdürlüğü günlerce zor koşullarda görev yapan polislere ikramiye verme kararı aldı.
YORUMLAR 61
 • kazımm 6 yıl önce Şikayet Et
  yorumlarıyla destek veren tüm kardeşlerimden. allah ebeden razı olsun...
  Cevapla
 • kazımm 6 yıl önce Şikayet Et
  umarız asker kardeşlerimize de.... er-erbaş-uzman- astsubay kardeşlermize de ek ödemeler yapılır. polis ve askerin özlük hakları umarım geri verilir.
  Cevapla
 • erkun er 6 yıl önce Şikayet Et
  az bile. bence az bile cok az hatta.bu insanlar günlerce can tehlıkesi yasadılar.....
  Cevapla
 • mustafa akgül 6 yıl önce Şikayet Et
  ya iyi güzelde daha sonra alışkanlık yapmasın.doğu ve güneydoğuda olağanüstü hal. devam etsin diye neler yapıldığını herkes az çok bilir.birde burada bazı zeka özürlüler kafirler karşısında falan gibi ifadeler kullanmışlar,bu embesiller kimin kafir kimin mümin olduğunu nerden biliyorlar?
  Cevapla
 • hakan kurt 6 yıl önce Şikayet Et
  vatana her şey feda olsun. çoğu arkadaşımız o kadar maddi sıkıntı içinde oldukları halde bende aynı şekilde ama sadece huzur dolu bir ortamın olmasını temenni ediyorum hiç bir şey istemiyorum.
  Cevapla
 • Yucel Bilir 6 yıl önce Şikayet Et
  Helal Olsun. Memur arkadaşlara helal olsun. Bu milletin duası da onlarla.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
  Aslanlarım benim Aldığınız paralar ananızın ak sütü gibi helaldir...!!!!!!. ...sizinle gurur duyoyoruz!!!! ne mutluki Türk,üm diyene.....
  Cevapla
 • eza 6 yıl önce Şikayet Et
  helal olsunnnn.... Helel olsun hepsine fazlasıyla haketiler,onlar olmsaydı ülkemizin hali perişan olurdu.allah yar ve yardımcıları olsun inşallah....
  Cevapla
 • dogan şahin 6 yıl önce Şikayet Et
  göz önünde olmanın avantajları.. aylarca dağda aç susuz görev yaparsın,insanlıktan çıkarsın ama seni ne gören olur nede duyan.
  Cevapla
 • yalçın ergin 6 yıl önce Şikayet Et
  umarım görev yapan polislerimiz begenir. keşke biraz daha fazla verelebilseydi :-( onlara az bile hem manevi hemde maddi olarak yıpranmışlardır
  Cevapla
 • yusuf tekil 6 yıl önce Şikayet Et
  HELAL OLSUN AZ BILE VERILMIS. Ac ve uykusuz gunler decirdiler,yigitlerime helal olsun az bile verilmis.
  Cevapla
 • KASIM ALBAYRAK 6 yıl önce Şikayet Et
  HELAL OLSUN. kıymetli emniyet mensuplarının azimli ve kararlı bir şekilde, illegal örgütlere karşı olan başarılı mücadelelerini gönülden tebrik ediyorum.burada maddi değil,manevi olgu ön plandadır.
  Cevapla
 • veli yazar 6 yıl önce Şikayet Et
  bazıları, benim vergimle verilen bu ikamiyeyi helal etmiyorum demiş ?. yorumları okudum. çok az bir kesimde olsa, helal etmiyorum demiş. neymiş efendim, onun vergisinden verilmiş miş. Beyler (çapulcular) sizin vergi verip vermediğiniz şüpheli. sonra, sizin zihniyetiniz deki insanların verdiği vergilerin tamamı Yakılan, yıkılan, kırılan yerlerin tamiratında kullanılacak. Bu vatana şeref, haysiyet ve milyonlarca dolar borcunuz hala duruyor. Polislere verilen her kuruş helali hoş olsun. birde taban maaş 36 lira. ilginç ve tuhaf.
  Cevapla
 • Fatih Yavuzhan 6 yıl önce Şikayet Et
  daha fazlasini hak ediyorlar. hepsinede helali hos olsun
  Cevapla
 • ali aydın 6 yıl önce Şikayet Et
  aynen güzel bir karar . polisimiz olayu gercekten iyi yönetmiştir başka ülkede olsaydı kan gövdeyi götürüdü şöyle bir bakıyorum bizim polisin yaptığı rehine kurtarma oparasyonları hep güzel sonuclanıyor başka ülkelere bakıyorsun hep kan akıyor ya rehine ölüyor ya rehin alan işte bizim polisimiz bu gezi mevzuundada polis cansiper ane fakat özverili davranmıştım allahtan ben polis deyildim kendimi onların yerine koyuyorum eylemcilerin yaptığı yakma yıkma polise saldırının hic bir meşru tarafı yoktu cünkü
  Cevapla