TÜM YORUMLAR

Başbakan, Esenler-Başakşehir açılışını yaptı
Başbakan, Esenler-Başakşehir açılışını yaptı
GÜNCEL
07 Temmuz 2013, 08:48
Başbakan, Esenler-Başakşehir açılışını yaptı
Başbakan Erdoğan, Uzunluğu 21,7 kilometreyi bulan Otogar-Bağcılar-Mahmutbey-Olimpiyatköy-Başakşehir Metrosu açılışında önemli açıklamalar yaptı.
YORUMLAR 41
 • oku yorum 6 yıl önce Şikayet Et
  Alnından öpülecek adamsın sen başbakan... Memleket siz ve arkadaşlarınızın sayesinde hizmet gördü, yol gördü, elektrik gördü, su gördü... . Şahsen ben, cebimden özellikle yabancıların yanında para çıkarmaktan utanıyordum. Sayenizde az sıfırlı bir lira gördüm. Şimdi elimi cebime attığımda çıkan paralarla gurur duyuyorum. Yahu parayla gurur duyulur mu vallahi duyuyorum arkadaş... Bize kadermiş gibi kabul ettirilen enflasyonu düşürmeye başladığınız da ne yalan söyleyeyim hayretle sizi izlemeye başladım... Sonra, marmaray projesine başlamanız, sağlık alanında, memleketi somali standartlarından adeta uzay çağına taşımanız, sürekli edilgen olan pısırık ve ahmak diplomasi anlayışını bırakıp daha etken ve geçmişinin bilincinde bir diplomasiyi benimsemeniz, hatta şimdi çağdaş geriatrikleri rahatsız eden, ülkenin üretken nüfus planlamasını dahi düşünmeniz, ulaşım ağındaki inanılmaz katkılarınız, bu ülkede uçağa binmek bir ayrıcalıkken onu halka ait bir sıradanlığa dönüştürmeniz mesela... Bazılarını kahretikçe beni mutlu ediyor...
  Cevapla
 • m.ömeroğlu 6 yıl önce Şikayet Et
  abd-ab-bm=tırt. güzel ülkemdeki kendini demokrat zanneden ama suriyede zalim kral halkını katlediyor zaferine az kaldı diye zil takıp kıvırtanlardan, mısırdaki alçak darbeci diktatörü eleştirmesini beklemek abesle iştigal olur. yakında chp'li bay KK sisi ile aile fotosu verir...
  Cevapla
 • Dogukan Batuhan 6 yıl önce Şikayet Et
  Onlar zamani gelince konusacak. Kendi ofisinde yakaladigin o boceklerle,senin buyuk ihtimalle butun konusmalarini kaydettiler.Zamani geldiginde servis edeceklerdir. Secim zamani geldiginde, Baykal'in kasetlerinin ciktigi gibi,seninde kasetlerin cikarsa hic sasirmam.Obama buzamana kadar senin verdigin akillara guvenerek,Suriye'de ve arap ulkerinde musluman kardesleri destekleyerek yaptigi hatanin farkina vardi.Suriye'de muhaliflerin savasi kaybedeceginide cok iyi biliyorlar.Bu nedenle ABD muttefik ulkeler araciligi ile Suriye ile iliskileri duzeltmesi gerekiyor.Sonucta musluman kardesleri destekleyenlerin gitmesi geriyor.Siz hala yanlis politik adimlar atmakta israr edin.
  Cevapla
 • softocean 6 yıl önce Şikayet Et
  Gk Onuk, Murat Ulus'a cevaplayacağım diye boş yere emek vermişim.. Siz öyle bir cevap verdiniz ki, tebrik ediyorum. .Çok da güldürdünüz, teşekkürler:)))
  Cevapla
 • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
  Murat ulus asaçma bilinçsizce bir soru?..ama sorunu ben cevaplıyayım?... 1-Mübarek askerdi diktatördü...seçimle değil zorbalıkla yıllarca iktidarda kaldı...2-Baba esed 1982 yılında 40.000 kişiyi katletdi..oğlu esedde babasının yolundan giderek katliam yapıyor?...yani suriyede iktidar babadan oğula aynen devam ediyor..bilmem anlatabildimmi?...şimdi söylediğin soruyu birde kendine sor ?..R.T.Tayyip erdoğan işte bunun için bu diktatörleri desteklemedi desteklemiyor?..
  Cevapla
 • Ahmet Gül 6 yıl önce Şikayet Et
  syn Başbakanım ; CHP bi soba borusu kadar yırtsa ! . biz durmak yok yola devam diyeceğiz !
  Cevapla
 • İRFAN SADIKOĞLU 6 yıl önce Şikayet Et
  47 yaşındayım. evlerimizde su akmadığı için bağcılar köyünün köy çeşmesinden su almaya giderdik şimdi bu vicdansızlar hazıra konduda üstüne pislemeye çalışiıyorlar unutmadık unutmayız
  Cevapla
 • softocean 6 yıl önce Şikayet Et
  Sn. Haydar Kolcu. Aynı saftasınız aslında. . Solucanlar işin esprisi. O yorum, CHP zihniyeti ve Taksim Dayanışması zihniyetini çok güzel ti'ye almış:) Daha ne yapsın.
  Cevapla
 • Gk Onuk 6 yıl önce Şikayet Et
  Murat Ulus İstedigin cevap burada kardeşim.... adam hararetle anlatıyormuş: “hazreti isa eline kılıcını aldı, kızını yatırdı, tam kafasını kesecek iken allah yukarıdan bir öküz indirdi” diye. sonrasında da heyecanla sormuş; “öyle değil mi hocam?” hoca cevap vermiş: “be mübarek adam, hangisini düzelteyim? hazreti isa değil ibrahim! kılıç değil bıçak! kızı değil oğlu! öküz değil koç!” turgay gülerinde dedigi gibi hangisini düzeltelim bilemedim murat kardeşim.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
  Dünayayı karıştırmak isteyen abd ve israil yahudi ve Otbor kafirlerinin artık sonumu geliyor ne?....Dünyada tepki artık çığ gibi büyüyecek..... ...insanlar sel olup kafirlerin üstüne akacak...Bu işin şakası yok!!!! ...kesin Dünyada bir şey olacak!!!! islam Dünyaya hakim olacak!!!!!!
  Cevapla
 • softocean 6 yıl önce Şikayet Et
  Sn Murat Ulus; Neyi anlamadınız? Sorularınız doğru soru değil ama, yine de:. 1) Mübarek; 1987, 1993, 1999 ve 2005 yıllarında yapılan ve muhalefetin katılımının kısıtlandığı seçimlerde arka arkaya dört kez göreve seçildi. Bkz. google. 2) Artık Esed'i de siz araştırabilirsiniz. Şu da benden SİZE ilave ve değerli bir bilgi: 3) Cumhuriyet yönetimlerinde seçme ve seçilme usulünü ve seçilmişe saygının gerekliliğini de bizlere taa ilkokulda okutur öğretir, öğrencilik bitene kadar tekrarlatırlar. O halde no problem. Başbakan'ın her desteği Cumhuriyet'e uygun, her itirazı ise Cumhuriyet dışı yönetimlere (diktatörlük) karşı durarak yine uygun. Neyi anlamadınız?
  Cevapla
 • minber 6 yıl önce Şikayet Et
  ne farkeder hayatımda okuduğum en saçma yorum. aslında saçma değil başka kelime daha uygun orayada yayınlamaz editör: )) akla bakarmıısn bir çivi çakmamış başbakan çekiç elinde çalışması lazımdı doğru diyorsun: )) hatta kazma kürekle tünelelri falan eşmeliydi: )) sen ne içtinde bu yorumu yazdın merak ediyorum
  Cevapla
 • nurettin gül 6 yıl önce Şikayet Et
  İşte Siyasi Feraset.... Alemi İnsan ve Alemi İslamiyet namına,Sayın Başbakanın olaylara bakış açısını çok yerinde ve makul görüyorum.Kardeşliğimiz adına mısır ve Suriye halkına sahip çıkması ehli hamiyet ve Ehli gayretin vede ehli ferasetin bakış açısıdır.Hele Dünya kamuoyunda bunu açıkça ifade etmesi Ve Bu noktada kararlı ve ilkeli duruşu Mimsiz Medenilere karşı en güzel cevap olmuştur.
  Cevapla
 • mubinkoçal 6 yıl önce Şikayet Et
  hizmet. takım tutar gibi partı tutmayalım hiç değilse yapılan hızmetlerı inkar etmeyelim şu on yılda yapılanları bundan oncekiler niye yapmadı ,chp nın 1920 den beri bu ülkede bir yatırımı varmı hizmetlerı engellemekten ,oyalamaktan ,başka ne yapmışlar hiç değil se yapana engel olmasalar tabiili bunlarda cebinden yapmadı ama hiç değilse bizden aldıkları vergiler hizmet oldu eskisi gibi hortumculara gitmedi gençler bilmez .istanbulun chp de olduğu 5 yıl içinde istanbulun hali neydı sularmı mı akardı,çöp mu toplanırdı o 5 yıl içinde istanbulda 1 m yol yapıldığını soyleyebilen varmı
  Cevapla
 • Haydar Kolcu 6 yıl önce Şikayet Et
  SOLUCANLAR. Murat Diniz arkadaşım senin yaşını bilmiyorum ama İstanbulda chp iKTİDARLIRI DÖNEMİNDE İstanbullu Bırakın İçmeye abdest almaya su bulamıyordu.SEN O GÜNLERİ BİLMEZSİN BABALARINA DEDELERİNE BİR SOR SONRA SOLCAN MUHABBETİ YAP.
  Cevapla