TÜM YORUMLAR

Başbakan, Esenler-Başakşehir açılışını yaptı
Başbakan, Esenler-Başakşehir açılışını yaptı
GÜNCEL
07 Temmuz 2013, 08:48
Başbakan, Esenler-Başakşehir açılışını yaptı
Başbakan Erdoğan, Uzunluğu 21,7 kilometreyi bulan Otogar-Bağcılar-Mahmutbey-Olimpiyatköy-Başakşehir Metrosu açılışında önemli açıklamalar yaptı.
YORUMLAR 41
 • Rocknrolla 6 yıl önce Şikayet Et
  Murat Ulus'a. Bu saydigin isimlerin hicbiri secimle isbasina gelmedi.Bu insanlar bi cesit diktatordu.En kisa ve net cevab bu senin soruna.Su andaki devrilen hukumetse aksine tarafsiz bi secimle geldi isbasina.Kendini o insanlarin yerine koy oy verdigin parti haksiz bi sekilde iktidardan indirilse sen derdin?
  Cevapla
 • nurettin gül 6 yıl önce Şikayet Et
  Murat ulusa ..... Mübareki indiren ile şimdiki askeri darbeyi yapanların bir farkı varmı?Tepkiler halka değil darbe ile gelenlere dir.Ayrıca Esede karşı yapılan mücadele darbeye karşı yapılan mücadeledir.Dolaysıyla Darbenin esasında var olan istibdat ve baskıya karşı demokratik hakkını kullananlar darbeyi yapan değil,karşı olandır.70 yıldan beri baskı ile gelen ve halkı canından bezdiren vede despotluk,sindirme ve korkunu hüküm sürdüğü ve bu noktada halkın geri kalıp bilinçlenmemesi adına dışarıdan bakan birisi için bu kadar tezat fikir soru sorması makul değildir diye düşünüyorum..
  Cevapla
 • Haydar Kolcu 6 yıl önce Şikayet Et
  DARBE MURAT ULUS KARDEŞİM. Senin Önce DARBE'den ne anladığına bakmak lazım.Darbe çeşitlidir.EN BERBAT OLANI'DA ASKERİ OLANIDIR.Mubarek diyorsun Esat diyorsun sonra DARBE Diyorsun AMA Aralarındaki farkı GÖREMEYECEK KADAR KÖRSÜN.Elini ikibaşının arasına al BİR KAHİREYE GİT SONRA SURİYEYE DÖN BİRAZ'DA GERİYE MUBARE BAK SONRA NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN.TABİ KAFAN OLANI ÇÖZECEK KADAR ÇALIŞIYORSA.
  Cevapla
 • olgun olgun 6 yıl önce Şikayet Et
  ÇOK OLURYORSUNUZ ÇOOOK. Her gittiğin yerde en az 100 bin kişi toplayıp konuşma yapıyorsun. Şimdi birde gitmediğin Halde Avrupanın göbeğinde 100 bin kişi toplamış onlara telekonferansla konuşuyorsun. Mısırda darbecilere darbe yaptınız çekerim kulağınızı diyorsun. Sen nasıl DİKTATÖRSÜN.... Baredey Kemal sana çok kızıyor ona göre...
  Cevapla
 • Haydar Kolcu 6 yıl önce Şikayet Et
  nef arkader. Bu ne biçim bir rumuz seni,n adın yokmu.Yoksa sen nesin .Yorumun gibi bir şeymisin.SANA SÖYLENECEK SÖZÜM YOK.ÇÜNKİ SENİN GİBİLERE SÖZ VE LAF SÖYLEMEYE DEĞMEZ'SİN BOŞUNA ZAMANI'MI HARCAMAYA BİLE DEĞMEZSİN.
  Cevapla
 • softocean 6 yıl önce Şikayet Et
  nef arkeder'e ve oku yorumun ona cevabına çok güldüm:)). Özellikle nef'e.... Allah da sizi güldürsün. Yok arkadaş, yok anladım ki kalp gözü kapalı olana ak desen kara der. kara desen ak. Rabbim kalp gözlerimizi aç. normal gözleriyle göremeyenlerimiz var.
  Cevapla
 • Baklavacının Damadı 6 yıl önce Şikayet Et
  Destekliyorum!. Bu eserler zaten Türkiye gibi köklü bir devlette olması gerekenlerdir. Başbakan Erdoğan ülkemizi hak ettiği gibi ve korkusuzca yöneten ilk devlet adamıdır. Her ülkede "ruh hastası" insanlar mevcuttur ve bunlar ne yaparsanız yapın gayri memnunlardan olacaklardır.
  Cevapla
 • Murat Ulus 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah Aşkına Biriniz Cevap Verin. Başbakan Her türlü darbeye karşıyız diyor. Kısmen doğru da söylüyor. 2 sene önce Mübarek darbe ile devrildiğinde neden Çanak tuttu başbakan? Soru 2: Esada düşman başbakan, eğer Suriye ordusu Esadı devirirse ne diyecek merak ediyorum. Lütfen beni yanıtlayınız.
  Cevapla
 • softocean 6 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar hizmete doymayan biricik Başbakanımıza da lütfen NAZAR değmemesi, hizmetlerinin devamı için. AYETEL KÜRSİ, FELAK, NAS okuyalım. LÜTFEN...Dualarımızda reis-i cumhur, başbakan ve hükümet kabinesine, dualar etmek bir keyfiyet değil, sağduyulu için boynunun borcudur. Lütfen bol bol dua....
  Cevapla
 • Murat Diniz 6 yıl önce Şikayet Et
  O metro yapılırken yer altında solucanlar öldü. Türkiye denen ülkede Metroya, yola, patikaya, trene, havalimanına, finans merkezine hatta tekerleğin icadına bile karşıyız. Merkel ne diyorsa o! İmza: Taksim platformu
  Cevapla
 • Levent Türkoğlu 6 yıl önce Şikayet Et
  çapulcular buna da karşı mı?. herşeyi istemeyiz dediğinizde ülke gelişmiyor
  Cevapla
 • yorumlu yorum 6 yıl önce Şikayet Et
  .... 22 (yirmi iki) kilometrekare alan içersinde yeralan 749.024 nüfuslu Bağcılar ilçesinde yaşanan ve 316.176 nüfuslu Başakşehir ilçesi içinde bulunan 76 bin seyirci kapasiteli, 130 milyon TL'ye malolan, 2002 yılında hizmete açılan Olimpiyat Stadına ulaşmakta yaşanılan çok büyük sıkıntı nihayet bugün hizmete açılan metro ile giderilmesi dileğiyle...nüfus yoğunluğunun en yüksek seviyede olduğu İstanbul'da yaşanan ulaşımdaki büyük sıkıntı tek seferde binlerce yolcu taşıma kapasitesine sahip metro ile giderilir
  Cevapla
 • oku yorum 6 yıl önce Şikayet Et
  çiviyi kimin çaktığını boşver ne farkeder sonuçta!. Önemli olan çivinin nereye çakıldığıdır. Başbakan kafasına bareti giyip amele gibi çalışacak diyosun yani:) İyimiş:) Eleştirin de nasıl eleştirirseniz eleştirin! Değil mi ki adam diktatör, çivi de çakar, dişinizi de söker üleyn:)
  Cevapla
 • muratinan 6 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH HİZMET YAPANI GÖRÜR. cenabı allah bu günkü hükümetimizden razı olsun ve belediye başkanımızdanda razı olsun bu hizmetleri görmemek için kör olmak lazım nankörlük yapmamalı
  Cevapla
 • yasir özel 6 yıl önce Şikayet Et
  boy boy. posterler afişler yapıp bütün billboard ları doldurup reklam yapacaksın arkadaş..yoksa bu koca hizmetleri bile göremeyecek kadar nankörler var bu ülkede..reklamını yapmazsan hizmeti yapmadı olursun onların gözlerinde..he tabi amaç onlara yaranmak değil tabi ama o lanet çenelerini açamasınlar bu konularda bize yeter.
  Cevapla