TÜM YORUMLAR

Gülen, Erdoğan AK Parti'yi kurarken ne dedi?
Gülen, Erdoğan AK Parti'yi kurarken ne dedi?
GÜNCEL
17 Mart 2014, 15:13
Gülen, Erdoğan AK Parti'yi kurarken ne dedi?
Gülen Hareketi'ne 25 yıl hizmet eden Prof. Dr. Ahmet Keleş paralel yapıyı ilk kez bu kadar detaylı anlattı.
YORUMLAR 16
 • aziz taş 5 yıl önce Şikayet Et
  diyarbakır. bir garip olarak geldin diyarbakır a 2012 de rektör adyı oldun işte diyarbakır budur ,herhangi bir cemaati övmeden,herhangi bir IRKI övmeden anlatırsan İSLAMI işte böyle büyürsün
  Cevapla
 • ErhanKARAGÖZ 5 yıl önce Şikayet Et
  neslihan sayar a . peki bana söyler misin o milyonlarca satılan kitapları kim ve nasıl aldı? Ben sana söyleyeyim ben cemaatte babamla beraber yıllarca bulunmuş bir insanım .. o milyonlarca kitap öğrencilerin üç kuruş paralarına göz dikerek zorla aldırılan kitaplardı almak zorunda olduğumuz kitaplardı gazeteler de dergilerde öyleydi yalansa yalan deyin !!
  Cevapla
 • neslihan sayar 5 yıl önce Şikayet Et
  yazık. Hocaefendinin bir yazar olduğu kitaplarının milyonlarca sattığını bilmeyen var mı.Peki bunun geliri onun değil mi.Hediye olarak gönderdiği saatleri,tespihleri neden himmet parasından alsın ki.
  Cevapla
 • mavi ateş 5 yıl önce Şikayet Et
  o kadar endişelenmeyin canım. yine 1. parti olacanız ama
  Cevapla
 • ömer mer 5 yıl önce Şikayet Et
  ahlak. insanda ahlak anlayışı bazı inançların arkasında saklı kalırsa olacak olan budur. dini kendisi için güç devşirme aracı haline getiren vijdansızları Allah'a havale ediyorum. Dİn tüccarlarını oldum olası sevmem. Allahın dinini kendisi için hizmet aracı görenlerden daha sapık ancak haşhaşilerdir. ya da aynıdırlar. yazık yazık. bu insanlar size inanmıştı. bu yaptıklarınızla birçok insanın hayalini de yıktınız inancını da. islama yapılabilecek en büyük kötülüğü yaptınız. allah ıslah etsin.
  Cevapla
 • salih ay 5 yıl önce Şikayet Et
  sen kendine bak. hizmet rotasindan cikinca ayrilmiş miş... yalanin daniskasi bu. bursada kendi etrafinda binlerce kişiyi görünce kendinde bir maharet var zannedip kendi cemaat lideri sevdasina düstü. sonu gelmeyince gitti dicle üniv de görev aldi ve hizmetten uzaklasti. ALLAH in adaleti var sayin keles hoca....
  Cevapla
 • BirSes 5 yıl önce Şikayet Et
  .... Ercan Akkaya kardesim cemaat yanlis yolda ancak "LEKUM DİNİKUM VELİYEDİN" dinde yanlis yapanlara, hatta yahudi ve isevilerede diyilmez. Cunku inandiklarinin icinde birazda olsa hak olan seyler vardir... O ayet musriklere, ateistlere, putperestlere soylenir. Allah(c.c.) dogrusunu bilendir.
  Cevapla
 • hakkı coşkun 5 yıl önce Şikayet Et
  hoca . yahu hocayı bu gidişle sevmeyenleri arşa cıkaracak gibi hocayı karalamak isteyenler bilmeden onun reklamını yapıyor siz devam edin yanlışı yanlışla düzeltmeye kalkmayın
  Cevapla
 • Hasan Atav 5 yıl önce Şikayet Et
  LÜTFEN. bu yazıyı HERKES PAYLAŞŞIN
  Cevapla
 • sevmek gerek 5 yıl önce Şikayet Et
  hocaefendiye bak!. sıkılmadan okudum çok şaşırdım meğer hoca; hocalık dışında da pek marifetliymiş
  Cevapla
 • Mustafa Pakır 5 yıl önce Şikayet Et
  şaşırmam. Yakında Hocaefendi (?), Evrenesoğlu gibi çıkıp "arşta peygamberlere imamlık yapıp namaz kıldırdım" derse şaşırmam.
  Cevapla
 • abdullah 5 yıl önce Şikayet Et
  bu işte bir yanlış var. bence bu vatandaş biraz abartıyor ben uzun yıllardır hocaefendı cemaatınde bulunan arkadaslarla beraberım. evet rahmetlı erbakan hocayla arası ıyı degıldı fakat beddua edıp hadı gozunuz aydın bır haftaya kadar fatıhasını okuruz gbı bır cumle fetullah gulen hocaefendıye uygun cumleler degıl bunu herkes bılır. o yuzden bu sahsıyetın soyledıklerı eger bu sekılde ıse su ı zan da bulunmus derım en kıbar halı ıle. allah basımızdakı fıtnelerı kaldırsın dıyorum.
  Cevapla
 • ercan aykan 5 yıl önce Şikayet Et
  ARTIK NE SÖZÜN BİTTİĞİ YER: LEKUM DİNİKUM VELİYEDİN DİYİP GEÇMELİ ve BEKLEMELİ. Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. İşte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. İşte bunlar gafillerin ta kendileridir...ARAF 179
  Cevapla
 • adam turk 5 yıl önce Şikayet Et
  SÖYLENENLERE KATILIYORUZ. ANLATILAN meseleler ilk ağızdan ve analiz tekniklerine uygundur
  Cevapla
 • dudu durdu 5 yıl önce Şikayet Et
  çok güzel anlatmış. Allah razı olsun. Güleni ve örgütünü daha iyi tanımış olduk.
  Cevapla